ANKETA: Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte v 1. nominačním kole

ANKETA: Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte v 1. nominačním kole
Zdroj: TV Nova

Největší sympaťačku Ulice právě uplynulé patnácté sezony Ulice už známe. Kdo je podle vás největším sympaťákem této sezony? Obhájí své loňské prvenství Matěj Jordán? Je to jen na vás. Hlasujte v naší anketě a vyšlete do finále první tři sympaťáky.

Finále volby největší sympaťačky Ulice patnácté sezony vyhrála s obrovským náskokem před svými soupeřkami Veronika Maléřová, jež s přehledem zvítězila také v prvním nominačním kole. Půjde v jejích šlépějích loňský vítěz Matěj Jordán, anebo ho z trůnu sesadí někdo jiný? Minulý rok se ve finále umístil na druhé příčce Jiří Herman, jako třetí skončil Miloš Knobloch. Polepší si? Anebo by měl podle vás vyhrát jiný sympaťák? Opět je to jen na vás a vašich hlasech.  

Jak hlasovat?
Každý pátek vám nabídneme v naší anketě osmnáct mužů / mladíků, které jste v patnácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Po celý týden můžete hlasovat pro toho z nich, jenž vám je nejsympatičtější. První tři muži / mladíci, kteří od vás získají nejvíce hlasů, postoupí do finále. V něm si pak zvolíte toho největšího sympaťáka Ulice patnácté sezony. Který z mužů / mladíků to bude? O tom rozhodne finálové hlasování, jež proběhne 26. června – 2. července 2020.   
Hlasujte v prvním nominačním kole volby největšího sympaťáka Ulice patnácté sezony! Které tři z následující osmnáctky vyšlete do finále?

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady