Vyšel speciální časopis k seriálům Ulice a Ordinace! Kdo vyhrál hodnotné ceny?

Vyšel speciální časopis k seriálům Ulice a Ordinace! Kdo vyhrál hodnotné ceny?
Zdroj: TV Nova

Jste milovníky seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2? Pak by vám doma neměl chybět speciální časopis k 15. výročí jejich vysílání. Koupit si ho můžete od 15. dubna. A mohli jste o něj i soutěžit!

Ordinace a Ulice slaví! Na 120 stranách časopisu s názvem Fenomén Ordinace a Ulice najdou fanoušci přehled toho nejzajímavějšího, co se za dobu patnácti let vysílání na televizní obrazovce odehrálo, nahlédnou do zákulisí a mohou si také zasoutěžit o komparzní roli v seriálu, který mají rádi. Podrobnosti o soutěži najdete ZDE. Kromě toho jste mohli u nás na webu zahrát nejen o tento časopis, ale i o balíček zajímavých cen.

Speciál Fenomén Ordinace a Ulice je rozdělen do dvou částí. První je věnována seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a představí 15 let života v Ordinaci, dějové okamžiky, osudové zvraty, seriálové stálice i hrdiny jednotlivých epizod, legendární scény, vztahové propletence i zákeřné intriky. Chybět nebudou ani postřehy herců o jejich seriálových postavách, pohledy do zákulisí nebo rozhovory s tvůrci seriálu.

Druhá část speciálu čtenáře zavede mezi obyvatele legendární Ulice a přiblíží, co společně prožívají členové seriálových rodin i jednotlivci, jak se vyvíjí jejich osudy nebo jaká dramata se odehrávají nejen za dveřmi bytů. Mimo jiné také poodhalí tajemství seriálových hrdinů a připomene, jak šel čas s dětskými představiteli. Společně s architektem můžete nahlédnout do zákulisí a zjistit, jak se stavěla Ulice.

V soutěži stačilo odpovědět na jednoduchou otázku:

Která herečka si zahrála v Ulici postavu Lenky Hejlové a v Ordinaci se nyní objevuje jako Alena Mázlová?

Odpověď bylo třeba poslat e-mailem na adresu soutez@tn.cz nejpozději do 29. dubna. V předmětu zprávy bylo třeba třeba uvést heslo „BALÍČKY ULICE A ORDINACE“. Do textu zprávy bylo třeba uvést správnou odpověď na soutěžní otázku, své jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které neobsahovaly tyto údaje, nebyly do soutěže zařazeny. Do zprávy jste mohli rovněž uvést, zda byste v případě výhry preferovali balíček Ulice či Ordinace v růžové zahradě 2. Celý herní řád si přečtěte ZDE.

Kdo vyhrál?

Balíček Ordinace

David Mikeš

Praha

Tomáš Hrozen

Medlešice

Martina Lindnerová

Brno

Věra Pomianovská

Ostrava

Irena Linhartová

Žleby

Maria Hronová

Praha

Anna Písařová

Jindřichův Hradec

Tereza Antošová

Děčín

Kopecká Nikola

Bystřice nad Pernštejnem

Kateřina Šimordová

Dětmarovice

Balíček Ulice

Stanislav Štětka

Nové Město na Moravě

Lucie Smetanová

Vítějeves

Pavel Erlebach

Velké Hamry

Karel Haider

Třeboň

Lenka Hanzalová

Studená

Renata Hostinská

Žatec

Zlata  Veisarová

Karviná

Martina Hlaváčová

Moravský Krumlov

Petra Chvátalová

Ostrava - Poruba

Slámová Mirka

Vír 

Časopis je možné objednat také prostřednictvím SMS zprávy. SMS ve tvaru: ORDUL JMENO PRIJMENI ULICE C.P. MESTO PSC zašlete na číslo 90211. Text pište bez diakritiky. Cena služby je 60 Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje společnost ATS. Infolinka 296 363 199 (po-pá 9-16 hod), www.platmobilem.cz.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady