• Pořady
  • Ulice
  • Pátrání po stalkerovi v Ulici pokračuje. Evžen se dozví krutou pravdu

Pátrání po stalkerovi v Ulici pokračuje. Evžen se dozví krutou pravdu

Tento týden se situace kolem Adrianina stalkera v seriálu Ulice opět dramaticky vyhrotí. Tajemný útočník překročí další hranici a provokativní fotografie Adriany pošle přímo jejímu otci Evženovi. Ten při pohledu na obsah e-mailu nevěří vlastním očím. Adriana tak bude muset vysvětlovat víc, než by si kdy přála.

Minulý týden byla v hledáčku Adriany (Sandra Nováková) a Prokopa (Ondřej Studénka) Soňa (Lucie Vondráčková). Diváci vědí, že by byla schopna všeho, ale tohle by mohlo být i na ni moc. Navíc stalker se opravdu ničeho nebojí a rozhodne se jít do Adriany ještě víc. Provokativní fotky tak zasílá otci Adriany Evženovi (Martin Finger).  Adrianě nezbývá nic jiného než jít s pravdou ven. Jak ale sdělit vlastnímu tátovi, že si jeho dcera přivydělávala fotkami na internetu? 

Evžen se v Ulici dozví o fotkách Adriany

Evžen: „Co to je? Kdo to posílá?“ Adriana: „Jedna máma z tancování se mi snaží znepříjemnit život, tak posílá takové maily.“ Evžen naštvaně: „Píše tam, že máš profil na nějakým MyFans. Hledal jsem si to a jsou to takový... podivný stránky. Tam jsi jako zaregistrovaná?“ Adriana nakonec přizná pravdu. Evženovi okamžitě hlavou proběhnou ty nejhorší scénáře. Prodávala se jeho dcera na internetu za peníze? Adriana ho ale rychle uklidňuje. Šlo prý jen o způsob, jak si přivydělat v době, kdy byla Klárka ještě miminko a každá koruna se hodila.

Studénka o intimních fotkách v Ulici: Prokopovi bude hrozit výpověď:

Je stalkerem Kokešová?

Mezitím ale začíná mít Adriana nové podezření. Terčem se stává Kokešová (Henrieta Hornáčková), která by se podle ní mohla mstít kvůli tanečnímu kroužku. Svoji teorii proto přednese Eddiemu (Jiří Panzner), který se s Kokešovou právě schází. U něj ale příliš pochopení nenajde. Eddie: „Jana tě neřeší, Adri, vůbec. Má svých starostí dost, nedávno se rozvedla, řeší děti a bývalého.“ Adriana: „Nebo chce, aby sis přesně tohle myslel. Včera mi začala manipulovat Klárku, Eddie. Hustila jí do hlavy, jak ji nebaví tancování.“ Eddie: „Chápu, Adri, ale tvoje teorie o Janě je prostě totálně mimo mísu, nezlob se.“ Adriana: „Eddie… Copak ti to vážně nedochází? Ona tě nejspíš sbalila hlavně proto, aby se dostala ke mně.“ Je nyní Adriana na správné stopě? Mohla by za tím vším být Kokešová?

V pondělní Ulici uvidíte: Oslavy Velikonoc i divoký návrat Vilmy:

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově, celé díly Ulice najdete i na nova.cz.

Premiérové díly Ulice sledujte na Oneplay.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

Ukázky z nových dílů po celé léto na nova.cz

Další pořady