Vstupenky na Den s Novou v prodeji: Podívejte se do ateliérů Ulice a Ordinace a vyhrajte luxusní zájezd!

Vstupenky na Den s Novou v prodeji: Podívejte se do ateliérů Ulice a Ordinace a vyhrajte luxusní zájezd!
Zdroj: TV Nova

Den s Novou je opět tady! Přijďte společně s hvězdami vašich oblíbených seriálů nahlédnout do ateliérů a kdo ví, třeba vyhrajete luxusní zájezd! Kdy to všechno vypukne?

Televize Nova nabízí jedinečnou příležitost podívat se do míst, kde vznikají nejoblíbenější seriály Česka. V sobotu 15. září 2018 se otevřou dveře ateliérů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, které se nacházejí v pražské Hostivaři. Ale to není vše, návštěvníci se zároveň mohou těšit na mnoho zajímavostí ze zákulisí natáčení a mohou odejít s podpisem své oblíbené hvězdy, nebo dokonce luxusním zájezdem od cestovní kanceláře Blue Style!


Co vás čeká? Televize Nova tentokrát připravila Den s Novou podle ohlasů návštěvníků z předchozích let. Podíváte se na místa, kam je jiným vstup zakázán a těšit se můžete také na doprovodný program, který je zcela zdarma. Ateliéry seriálu Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 budou otevřené od 8:00 - 20:00. Autogramiáda bude zahájena v 9:00 ve venkovním areálu v blízkosti ateliéru Ordinace v růžové zahradě 2, kde si doprovodný program mohou užít všichni návštěvníci Dne s Novou.


Každý účastník Dne s novou se také může účastnit soutěže o luxusní zájezd od cestovní kanceláře Blue Style! Vítěz soutěže získá osmidenní Ultra All inclusive zájezd pro dvě osoby do pětihvězdičkového hotelu Mitsis Norida Beach na řeckém ostrově Kos!
 

Pozor! Vstup do areálu bude pouze s platnou vstupenkou opravňující k prohlídkám ateliérů. Do míst, kde vznikají Vaše oblíbené seriály, se tak podívají úplně všichni účastníci Dne s Novou! (Vstupenka do ateliéru Ulice neopravňuje automaticky ke vstupu do ateliéru Ordinace a naopak). Domácí mazlíčky prosím nechte doma, do ateliérů Ulice a Ordinace je vstup se psy a jinými zvířaty přísně zakázán a uvázáni před ateliérem by nebyli šťastní
 

Vstupenky na Den s Novou si můžete koupit ZDE. Těšíme se na vás 15. září 2018 v Hostivaři!
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKOLEPÝ DEN S NOVOU 2017: Co se odehrálo? Podívejte se do zákulisí!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady