OBLÍBENÉ SERIÁLY V ČÍSLECH: Kolik dílů měla mít původně Ordinace a kolik postav už diváci zažili v Ulici?

Vaše oblíbené pořady v číslech! Kolik času by vám zabralo zhlédnout v kuse všechny díly Ordinace? A jaký počet hlavních a epizodních rolí i komparzistů se vystřídal na place Ulice? Podívejte se!

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 baví televizní diváky již třináctou sezónu. První klapka padla 11. července 2005. Původně scénáristé počítali, že se odvysílá jen 34 epizod, ale zájem diváků byl tak veliký, že se natáčelo dál a seriál se pomalu vyvíjel až do dnešní podoby. Za dvanáct let, šest měsíců a dvacet osm dní se odvysílalo neuvěřitelných 61 tisíc minut těch nejrůznějších příběhů! Seriál nedávno oslavil 1000. klapku, a proto byste všechny díly v kuse museli sledovat 42 dní a nocí. Po právu je Ordinace stále na špičce sledovanosti!

FOTO:  TV Nova

Ani seriál Ulice není pozadu. Každý všední den přitáhne k televizním obrazovkám téměř milion dvě stě tisíc diváků. Za dlouhých třináct let se v seriálu uskutečnilo třináct svateb, zemřelo třináct postav, došlo k sedmi rozvodům a narodilo se patnáct dětí. Ulicí prošlo 241 postav a epizodních rolí, komparzistů se vystřídalo 32 500. Uliční herci si rádi dopřávají kávu, a tak se v seriálové kantýně denně vypije zhruba 100 - 120 šálků kávy. Přesný počet se odvíjí od toho, jestli zrovna natáčí herci Adrian Jastraban nebo Pavla Tomicová.

FOTO:  TV Nova

 

Seriál Policie Modrava se v rámci sledovanosti za dvě odvysílané řady stal absolutním vítězem. Kriminální příběhy z prostředí krásné Šumavy si televizní diváci hned oblíbili. První díl roku 2011 vidělo 1 773 000 diváků a na každý díl se pravidelně dívaly téměř dva miliony lidí. I z toho důvodu se můžou diváci těšit na třetí řadu, na které se poctivě pracuje.
 

FOTO:  TV Nova

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JARO NA NOVĚ: Návrat oblíbených seriálů i zbrusu nové pořady! Co vás čeká?

VIDEO: V kolik hodin musí vstávat tým Snídaně s Novou? Zvyknout se na to prý nedá!
 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady