• Pořady
  • Ulice
  • Anežka Rusevová zhubla dvacet kilo a šla do plavek: Hvězda Ulice se pochlubila postavou v plavkách

Anežka Rusevová zhubla dvacet kilo a šla do plavek: Hvězda Ulice se pochlubila postavou v plavkách

Oblíbená herečka Anežka Rusevová, kterou diváci dobře znají jako Vendulu z oblíbeného seriálu Ulice, oslavuje dva roky od chvíle, kdy se rozhodla zatočit s kily navíc. Její cesta za štíhlejší postavou nebyla jednoduchá, ale díky pevné vůli a disciplíně se jí podařilo dosáhnout cíle.

Představitelka Venduly z Ulice se rozhodla pro zdravější životní styl před dvěma lety, kdy nasadila dietu a začala se více věnovat pohybu. Její snaha se vyplatila a během několika měsíců se jí podařilo zhubnout dvacet kilogramů. „Musela jsem výrazně zmenšit porce, aby se zmenšil ten žaludek. Ale po měsíci jsem si zvykla a ten metabolismus se úplně jinak nastartoval,“ prozradila Anežka Rusevová pro nova.cz.

Anežka Rusevová zhubla bez drastických diet

Anežka se snaží udržovat svou novou váhu a pokračovat ve zdravém životním stylu. Její proměna je inspirací pro mnoho lidí, kteří chtějí zhubnout. Je důkazem, že s pevnou vůlí a odhodláním je možné dosáhnout svých cílů. Její úspěch v hubnutí je o to významnější, že jej dosáhla bez radikálních diet nebo náročných cvičebních režimů. „Já jsem hrozně spokojená a jsem na sebe docela hrdá, že jsem se do toho pustila a podařilo se to. Je důležitý říct, že jsem u toho ani netrpěla," svěřila se herečka pro nova.cz.​

​Herečka se pochlubila postavou v plavkách

Anežka Rusevová je skvělým příkladem toho, jak může zdravý životní styl pozitivně ovlivnit nejen fyzickou kondici, ale také psychickou pohodu. Herečka se dokonce pochlubila svou postavou v plavkách. A ovace od fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat.

Kdy sledovat Ulici?

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly najdete na nova.cz.

Ulici můžete sledovat i na Voyo.

Související videa

Anežka Rusevová
Anežka Rusevová

nova.cz | Text vznikl s přispěním umělé inteligence
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady