• Pořady
  • Ulice
  • Michelle Hansen o návratu Skyler do Ulice: Herečka odtajnila detaily

Michelle Hansen o návratu Skyler do Ulice: Herečka odtajnila detaily

Devatenáctá sezona seriálu Ulice se nese ve znamení návratů, nových postav, ale také loučení. Diváci se před prázdninami museli rozloučit s Michelle Hansen coby Skyler, která po rozchodu s Františkem odcestovala za prací do Amsterdamu. Jak to bude s její postavou dál?

Skyler v podání herečky Sáry Sandevy diváci viděli naposledy na Vánoce v roce 2016. Minulý rok však došlo k přeobsazení a role se ujala Michelle Hansen.

Láska na první pohled v Ulici

Když se Franta a o rok starší Skyler poprvé setkali, byla z toho láska jako trám. Nikdo nevěřil, že jim to vydrží i poté, co se ona vrátila zpět do Amsterdamu. Ti dva si ale našli způsob, jak být i nadále v kontaktu. Navíc Skyler celkem krátce nato otěhotněla, takže najednou řešili mnohem víc než jen vztah na dálku. Přestože Frantovi nebylo v té době ještě ani osmnáct let, postavil se k tomu, že se Skyler čekají miminko, hodně dospěle. Byl jí oporou, aniž by na ni jakkoliv tlačil při rozhodování, zda si dítě ponechat. Stali se z nich velmi mladí rodiče, ovšem k překvapení blízkých to spolu zpočátku skvěle zvládali. Franta se sice trochu obětoval a místo studia na vysoké škole se odstěhoval do Amsterdamu, on sám to ale jako oběť necítil, protože díky synovi našel nový smysl života.

Kariéra na prvním místě

Na rozdíl od Franty Skyler nikdy nebyla domácí typ. A tak se krátce po narození Chrise vrhla po hlavě do nového projektu, kvůli kterému odcestovala na několik měsíců do Ameriky. Po návratu začala spolupracovat s filmaři na dalších projektech, s rodinou trávila čím dál méně času. Nakonec Frantovi suše oznámila, že si našla jiného partnera a že se i se synem stěhuje k němu. Pro něj to byl obrovský šok, ze kterého se jen hodně těžce a velmi dlouho vzpamatovával. Přišel nejen o svou lásku, ale také o Chrise. Nebýt rodičů Skyler, se synem by ztratil úplně kontakt. 

Happy end se nekonal

Její návrat přišel nejen pro Františka jako blesk z čistého nebe. Skyler si po návratu uvědomila, jaký je František skvělý muž a otec. Opět se do něj zamilovala. František se tak ocitl na minovém poli, protože v té době chodil s Bárou. Ačkoliv se snažil, nedokázal odolat jejímu šarmu. Bára se samozřejmě o jejich románku dozvěděla a vztah s Františkem ukončila. Zpočátku to vypadalo, že František a Skyler budou tvořit spokojený pár a rodinu, časem se ale opět projevila její povaha a touha pracovně růst. Jejich cesty se proto rozešli.

Postava Skyler divákům chybí

Diváci tak od té doby Skyler v seriálu Ulice pravidelně nevídají a pochopitelně je zajímá, zda se vrátí. „To je tajemství, nemůžu vám nic prozradit. Skyler je v Amsterdamu, ale víte, jak to s ní je. Nechte se překvapit,“ vyjádřila se na Instagramu Michelle Hansen ke své roli v seriálu.

Vždy se najde nějaké řešení

Skyler byla vždy velmi ambiciózní a kariéru měla na prvním místě. Zatímco František si uměl představit rodinný život, ona dala přednost práci. Michelle si je jistá, že každý vztah se dá zachránit. Lidé ale musí chtít. „Já jsem ve svém vztahu devět let, tak jsme prošli různými fázemi a musím říct, že se vždy nějaký způsob našel, když jeden z nás byl více zaneprázdněný prací. Já samozřejmě nemám rodinu, takže tady nechci kázat vodu a pít víno, je otázkou, jak se k tomu postavím, až to přijde. Určitě jsem více rodinný typ, než je Skyler ,“ prozradila herečka pro nova.cz.

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly najdete na nova.cz.

Ulici můžete sledovat i na Voyo.

Související videa

Michelle Hansen
Michelle Hansen

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady