
Na obrazovkách se poprvé objevila ve třetí řadě Kriminálky Anděl. Vystudovala herectví na Divadelní fakultě Akademie múzických umění v Praze. Hrála také v seriálu Atentát a samozřejmě v Ulici, kde se objevila jako Lumírova dcera Vendula Maříková.
U Nyklových konečně zavládne klid zbraní. Lumír (Václav Svoboda) splní Lexíkovi (Filip Hornyak) na konci prázdnin jeho velké přání a vypraví se s ním do přírody užít si pořádné dobrodružství. Vyklube se z toho několikadenní pánská jízda i s Pavlem (Jan Řezníček) a Máriem (Jiří Kniha), kterou pánové pojmou po svém. Stan vymění za pohodlnou chatku v lese a nepodcení ani náležitý proviant.
Jejich zálesáctví se ale brzy zvrtne kvůli starostlivé Vilmě Nyklové (Jaroslava Obermaierová), která z obavy o Lexíka vyrazí na přepadovku. Bude to takový tajfun, že všichni budou jen žasnout, jak se babi Nyklová umí odvázat.
Na truc Pavlovi to doma roztočí i Vendula (Anežka Rusevová) s Martinou (Natálie Holíková), které si pro změnu udělají dámskou jízdu. I ony na ní budou mít nečekaného vetřelce – Jirku Hložánka (Ondřej Havel).
Pohodou na všech frontách otřese krátce nato Vilmino zranění, následná operace a hospitalizace. Pro činorodou Vilmu bude dočasné upoutání na lůžko, ke všemu v nemocnici, přímo katastrofou. Z čupr babičky a svérázné hlavy rodiny se najednou stane hromádka neštěstí.
Její blízcí ji v tom ale nenechají. Zabojují o ni jak bláznivými kousky, tak svou láskou, starostlivostí i ostřejšími slovy. Teprve nyní se ukáže, jak velkou oporou je pro celou rodinu Lumírova nová partnerka Kateřina (Martina Randová). Jakou pacientkou bude Vilma Nyklová? Koho a jak potrápí? A kdo to s ní bude umět kupodivu nejlépe?
Na obrazovkách se poprvé objevila ve třetí řadě Kriminálky Anděl. Vystudovala herectví na Divadelní fakultě Akademie múzických umění v Praze. Hrála také v seriálu Atentát a samozřejmě v Ulici, kde se objevila jako Lumírova dcera Vendula Maříková.
Snažit se začne i Jirka Hložánek, který by rád sbalil Martinu. Ta k jeho velké smůle jakékoliv rande odmítá, protože se nechce znovu spálit. Ale
mladý starosta Hložánek se jen tak nevzdá. Bude vymýšlet nejrůznější záminky, aby mohl s Martinou strávit více času. Některé z nich budou opravdu bláznivé, takže dojde nejen k úsměvným trapasům, ale také k prokouknutí jeho lsti. Mezi těmi dvěma to rázem nabere na obrátkách.
Do dění se okamžitě vloží i jejich rádci na slovo vzatí. A stranou samozřejmě nezůstane ani Jirkův táta Tonda (Miroslav Hanuš). Kdo a jak bude
chtít dát Jirku a Martinu dohromady? A s jakým výsledkem?
Seriál Ulice se vrací na televizní obrazovky už 14. srpna v obvyklém vysílacím čase. Pokud jste nedočkaví, tak na Voyo si premiérové díly můžete pustit o týden dříve.