• Pořady
  • Ulice
  • Adrian Jastraban je k nepoznání: Jak po odchodu z Ulice změnil vzhled?

Adrian Jastraban je k nepoznání: Jak po odchodu z Ulice změnil vzhled?

Letos tomu bude rok od odchodu Adriana Jastrabana z Ulice. Představitele Bedřicha mohli diváci vídat v seriálu dlouhých 17 letech. Proto bylo pro mnoho jeho příznivců velkým zklamáním, když se rozhodl dát si od Ulice pauzu. Naštěstí z televizních obrazovek nezmizel příliš na dlouho. Momentálně totiž herce můžete vidět v seriálu Zlatá Labuť, kde kvůli roli výrazně změnil image.

Adrian Jastraban byl součástí seriálu Ulice od úplného začátku. Po jeho boku dokonce doslova vyrostl Matyáš Valenta, jeho seriálový syn František. S Ljubou Krbovou, která v seriálu hraje Aničku, prožil díky scenáristům krásné a někdy až velmi bouřlivé manželství. Nyní spolu excelují v divadelním představení. 

„Jmenuje se Miluji tě. Je to o dvou hercích, takže se tam vyblbneme. Hrajeme tam několik postav, ale hlavně hrajeme dva herce, kteří se mají rádi a dlouho nemohli spolupracovat a teď se potkali při spolupráci,“ prozradil Adrian pro Život ve hvězdách.

Z kolegů se stali přátelé
Po dobu sedmnácti let hraní v seriálu se z mnoha jeho kolegů stali přátelé. Právě setkávání s ostatními kolegy je jednou z věcí, která mu po konci v seriálu chybí. „Pracuji na jiných projektech, takže se opravdu nevídáme. Mysleli jsme, že to bude lepší,“ svěřil se herec.

Změna vzhledu
Po dobu natáčení seriálu Ulice, jako tomu je většinou i u jiných televizních projektů, herec nemohl výrazně změnit vzhled. Nyní si mohl po letech nechat narůst plnovous. „Takhle vypadám vždycky, když nejsem v Ulici, když se netočí. Moje děti mě tak znají a producentům se to líbí, tak jsem si to nechal,“ řekl herec.

Adrian Jastraban
Adrian Jastraban jako Karel Maurer v seriálu Zlatá labuť  |  FOTO:  TV Nova

Nový začátek
Ačkoliv se tedy herec rozloučil se seriálem Ulice, diváci ho mohou vídat v roli Karla Maurera v seriálu Zlatá labuť, který běží každý čtvrtek v hlavním vysílacím čase na Nově. „Je to manžel židovky. V roce 1939 se situace pro toto etnikum začala zhoršovat a on je ten člověk, který se nevzdá manželky a nerozvede se. Naopak, nechal si narůst plnovous a chtěl konvertovat k židovství, ale už to nestihl, protože museli utéct z Německa. I v pro ně klidnější Československé republice se to ale záhy komplikuje,“ popsal roli Adrian.

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Související videa

Matyáš Valenta
Matyáš Valenta

Související videa

Ljuba Krbová
Ljuba Krbová

Související videa

Adrian Jastraban
Adrian Jastraban

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady