Eva odhalí Milošovo tajemství: Co se mu vymstí a jaké to bude mít následky?

Svérázný Miloš Knobloch se poprvé objevil v seriálu Ulice před necelými deseti lety. Od té doby si získal spoustu fanoušků, kteří se baví při sledování jeho životních peripetií. Teď si tito diváci přijdou na své, protože následující dny budou patřit právě jemu a jeho blízkým.

Málokterá postava si v seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, prošla takovým obloukem jako Miloš Knobloch (Jiří Štrébl). Zpočátku se jevil jako primitivní zedník, který nemá dostatek empatie a vyžaduje, aby bylo všechno po jeho. Rázně vzal do svých rukou i výchovu malé Emy (Anna-Marie Valentová), dcery své nové partnerky Evy (Vanda Hybnerová). Tehdy mu diváci Ulice nemohli přijít na jméno. Když dal odmlouvající Emě pohlavek, byl pro ně zloduchem číslo jedna. Od té doby se ale spousta věcí změnila. Z Miloše se vyklubal docela zábavný chlapík s ryzím srdcem. Nedá dopustit na své blízké, má zásady, přes které nejede vlak, nikoho nenechá, aby mu takzvaně tancoval po hlavě. Zároveň v sobě objevuje netušené kvality a občas podlehne některé ze svých slabostí. Kvůli rodině by se rozkrájel, jenže zrovna na to v poslední době doplácí.

Od chvíle, kdy Miloš založil s Vítkem Klímou (Filip Čapka) stavební firmu Evivu, začala si Milošova manželka Eva hrát na honoraci. Je to pro ni svým způsobem satisfakce, neboť celý život musela počítat každou korunu. Teď si užívá nového postavení na společenském žebříčku, těší se na dovolenou v Karibiku a k Milošovi vzhlíží jako ke svému hrdinovi. Samozřejmě si ho také náležitě hýčká. Jenže firma se dostala před nedávnem do nečekaných potíží a pánové majitelé se ji teď snaží zachránit tak, že ji dotují ze svého.

​Zatímco Vítek o tom manželce Ivě (Hana Baroňová) hned řekl, Miloš se dostal do prekérní situace. Dovolenou v Karibiku nechce rušit kvůli Evě, přitom na ni nemá. Vítek a Iva se proto obávají, co Miloš vyvede ve snaze získat na dovolenou peníze. Navrch kvůli němu musí Evě lhát, aby se nedozvěděla pravdu. Ta ale už záhy zjistí, že věci nejsou takové, jak se na první pohled zdá. Když se dostane na stopu jednoho z Milošových tajemství, okamžitě po ní půjde, neboť Miloše a jeho mlžení už velmi dobře zná. Tím se postará o nepříjemné chvíle nejen Klímovým, ale také samotnému Miloši, který se ocitne v úzkých… Co všechno se semele? Jakou lekci od života i od Evy dostane nebohý Miloš? Jak to bude dál s ním i s firmou? Nejen na tyto otázky odpoví v nejbližších dnech nové epizody Ulice.

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Související videa

Filip Čapka
Filip Čapka

Související videa

Vanda Hybnerová
Vanda Hybnerová

Související videa

Jiří Štrébl
Jiří Štrébl

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady