Chybí vám Vanda z Ulice? Víme, kdy se Kristýna Hrušínská vrátí do děje!

S oblíbenou postavou Vandy Veselé v podání Kristýny Hrušínské jsme se nedávno museli rozloučit. Herečka v prosinci porodila syna Jakuba a odešla na mateřskou dovolenou. Znamená to tedy, že se diváci s Vandou nyní natrvalo rozloučí?

Pro scenáristy i režiséry bylo těhotenství Kristýny Hrušínské trochu oříškem. Nešlo totiž zakomponovat do děje seriálu. Vandě se sice podařilo sbalit Luďka Voláka (Vasil Fridrich), ale spíš než založení rodiny řešila, jak ho dostat co nejdříve do chomoutu. Nyní je svatba doslova za rohem. Vanda by tedy měla být šťastná jako blecha. Jenže místo toho se nervuje kvůli dluhům.

Past

Aby Luděk na nic nepřišel a neodvolal svatbu, musí Vanda vymyslet plán, jak z této nepříjemné situace ven. Naštěstí pro ni ji opět zachrání maminka Jolana (Miluše Šplechtová). Společně vymyslí na Luďka past. Diváci tak na nějaký čas přijdou o oblíbenou postavu Vandy, její představitelka si totiž momentálně naplno užívá roli dvojnásobné maminky.

Zpátky před kamerou?

Pro všechny fanoušky Ulice ale máme dobrou zprávu! Ačkoliv si momentálně Kristýna užívá tu nejkrásnější roli, rozhodně o ni nepřijdou nadobro. „Kristýna Hrušínská se již brzy vrátí, točit v ateliéru bude ještě před prázdninami. Diváci svou oblíbenou postavu Vandu uvidí už v říjnových dílech. A mají se na co těšit,“ prozradila exkluzivně pro nova.cz kreativní producentka seriálu Ulice Silvia Klasová.

Ulice​

Na co se můžete těšit v nových dílech seriálu Ulice? To se dozvíte v pondělí 27. března ve Snídani od 7:50!

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady