• Pořady
  • Ulice
  • Mirkova svatba jako katalyzátor ve vztahu Magdy a Prokopa z Ulice. Jak je ovlivní?

Mirkova svatba jako katalyzátor ve vztahu Magdy a Prokopa z Ulice. Jak je ovlivní?

V seriálu Ulice se od začátku roku hodně mluví o Mirkově svatbě. Magda a Prokop docela dlouho zvažovali, zda přijmou Mirkovo pozvání a svatby se zúčastní. Nakonec na ni přece jen vyrazili, byť s obavami, jak to tam zvládnou vzhledem k tomu, co mají společně za sebou a při jaké příležitosti se setkají s Mirkovými blízkými. Domů se vrátí plni dojmů a emocí. Není proto divu, že se u nich svatba začne skloňovat téměř v každém pádě. Proč? Co všechno vypluje na povrch a jak se to odrazí v jejich vztahu?

Svatby jsou kořením vztahů nejen v reálném životě, ale také v seriálu Ulice. Za bezmála osmnáct let, co se seriál vysílá, jich diváci viděli už pěknou řádku. Pokud se nějaké svatby náhodou nezúčastnili přímo, vždy se o ní v seriálu hodně mluvilo. A to je také případ Mirkova sňatku se Steffi.

Mirkovo pozvání na jeho svatbu šokovalo hned na začátku roku Magdu i Prokopa. Mysleli si, že po tom všem, co mají za sebou, se s ním už nesetkají, že jim neodpustí to, co se mezi nimi stalo. Mirek je ale překvapil nejprve štědrým příspěvkem pro Magdinu sbírku na podporu domácích hospiců, o pár týdnů později pak i návratem do jejich životů. Za minulostí udělal tlustou čáru. Magdu a Prokopa nyní bere jako své blízké přátele. Těm se docela ulevilo, na druhou stranu je to ale přimělo zamyslet se nad vlastními životy. Prokop se začal nevědomky s úspěšným Mirkem opět porovnávat, Magdě to znovu připomnělo obrovský zvrat v jejím životě. Původně se měla za Mirka provdat ona. Milovala ho, ovšem taková chemie jako mezi ní a Prokopem v jejím vztahu s Mirkem nebyla. Když o ni navíc Prokop začal bojovat, přistihla se, že si není tak úplně jistá, zda je Mirek ten pravý.

​Pro Mirka byla pravda hodně bolestivá. Teď je ale už vše odpuštěno a zapomenuto. Je šťastný s novou partnerkou Stefanií. Jen pár měsíců po seznámení se s ní o tomto víkendu oženil, protože si je jistý, že lepší holku už nepotká. Magdě a Prokopovi se z pochopitelných důvodů na jeho svatbu zpočátku příliš nechtělo. Mirek je ale přesvědčil, aby na veselku dorazili. Ani jeden z nich na takové okázalé sešlosti moc není. Přesto se stalo něco, s čím tak úplně nepočítali. Svatba je nenechala chladnými. Atmosféra Mirkova velkého dne se jim dostala pod kůži. Nedokážou ji jen tak vymazat z paměti, vypořádat se s emocemi, jež v nich svatba zažehla.

​Magda si znovu uvědomila, co je pro ni ve vztahu opravdu důležité. Byla by ráda, kdyby se s Prokopem posunuli opět o kus dál, kdyby se jen nescházeli, když se jim to hodí, ale sdíleli spolu obyčejné každodenní maličkosti. Ví, že ji Prokop miluje. Ale tváří v tvář Mirkovu štěstí a zamilovanosti jí došlo, co jí teď ve vztahu s Prokopem nejvíc chybí… S čím se svěří Ireně a Otovi? A jak bere jejich vztah Prokop? Jak na něj Mirkova svatba zapůsobila a jak ho ovlivní?  

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Související videa

Ondřej Studénka
Ondřej Studénka

Související videa

Daniel Bambas
Daniel Bambas

Související videa

Veronika Čermák Macková
Veronika Čermák Macková

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady