Jitka Schneiderová šla do plavek: Nová posila Ulice vyměnila zimu za exotiku

Jitka Schneiderová, která se už brzy objeví v Ulici, vyměnila sněhem zavátou Prahu za slunné Thajsko. Z exotického ráje se herečka pochlubila hned několika fotkami, které dokazují, že pravidelné běhání přináší viditelné výsledky.

Už je to více než dva roky, co se oblíbená herečka a hvězda seriálu Anatomie života (ukázka ve videu) zamilovala do běhání. Donutil ji k tomu čtyřnohý psí miláček a taky pandemie covidu.

Jitka Schneiderová​

„Nikdy bych neřekla, že běh bude moji radostnou záležitostí. Je to tak. Ráda běhám a cítím se potom skvěle,“ napsala v roce 2020 na svůj Instagram.

FOTO:  Instagram

​A jak se zdá, láska k běhu se Jitky Schneiderové drží doteď. I proto se dva měsíce před padesátinami může chlubit postavou, kterou jí mohou závidět kolegyně o generace mladší.

FOTO:  Instagram

Simona Krainová

​Další vášnivou běžkyní je modelka Simona Krainová. Téměř denně zvládá uběhnout 10 kilometrů. Jak ale prozradila webu Super.cz, je na sebe čím dál víc opatrná, aby si nepřivodila únavovou zlomeninu kotníku, jako když s běháním před pár lety začínala. Modelčin lékař proto kontroluje nejen její zdravotní stav, ale i trasu běhání, povrch a vhodnou obuv.  A když je chladno a náledí, vymění Simona Krainová venkovní pohyb za běhací pás, kde dle vlastních slov běhá „jen“ 8 kilometrů.

FOTO:  Instagram

Charlotte Štiková

​​V posledních dnech vzbudila velké pozdvižení proměna hvězdy reality show a mladší sestry Ornelly Koktové. Charlotte Štiková zhubla neuvěřitelných 60 kg. Když se po delší době objevila na jednom z večírků, přítomní hosté a fotografové nevěřili vlastním očím. Charlotte snad nikdy nebyla v takové formě. 

FOTO:  Profimedia

Kromě lichotek se na ni bohužel snesla i lavina kritiky, a to nejen od fanoušků, ale i od vlastní rodiny. Sice se Charlotte podařilo shodit přebytečná kila a má figuru jako lusk, ale pohublá tvář a výrazné líčení, které upozorňuje na každou vrásku v obličeji, na fanoušky působí tak, že nejmladší z rodu Štikových vizuálně zestárla o několik let. Názor si udělejte sami.

Charlotte Štiková zhubla
Charlotte Štiková zhubla 60 kg.  |  FOTO:  Profimedia

​​Oblíbený seriál Ulice, ve kterém se již brzy objeví Jitka Schneiderová, sledujte od pondělí do pátku od 18:25 na Nově! ​Celé díly najdete na Voyo.

Související videa

Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady