• Pořady
  • Ulice
  • Praskne to! Jak se Bára dozví o Františkovi a Skyler?

Praskne to! Jak se Bára dozví o Františkovi a Skyler?

V seriálu Ulice se schyluje k dalšímu zemětřesení ve vztazích. Tentokrát k němu dojde u Františka. Ten si docela zavařil, když ulítl se Skyler, svou bývalou partnerkou. Nyní ho tenhle hřích dožene, navíc způsobem, který ani v nejmenším nečeká. To ho přinutí postavit se ke všemu čelem a přestat kličkovat. Co udělá? A jak se to podepíše na jeho vztahu s Bárou?

František (Matyáš Valenta) si dlouho myslel, že se Skyler (Michelle Hansen) to má s konečnou platností vyřešené. Když ho odkopla kvůli jinému, a dokonce mu na čas i znemožnila kontakt s malým synem Chrisem (Michal Lorenc), zlomila mu tím srdce. Připravila ho o rodinu, rozmetala jeho život i štěstí. František se z toho dlouho vzpamatovával. Pro něj i jeho blízké to bylo hodně temné období. Až s Bárou (Eliška Bašusová) se mu vrátila do života opět radost a láska. Oba si dlouho mysleli, že je nic nerozdělí. Společně zvládli její psychické trauma kvůli znásilnění i několikaměsíční stáž v zahraničí. Milují se, počítají spolu do budoucna, ale někdy ani to nestačí.

Vzájemná přitažlivost

František má Skyler až příliš pod kůží. Když se znovu vrátila do jeho života, zdálo se, že za minulostí udělali tlustou čáru a budou spolu fungovat jen jako rodiče malého Chrise. Jenže Skyler až nyní zjistila, oč všechno přišla a oč připravila Chrise, když se s Františkem rozešla. Zase se do něj zamilovala, začala si přát, aby se k sobě vrátili. A jak už to bývá, nezůstalo jen u tajného přání. Dění kolem Chrise a jeho návrat do Amsterdamu ke Skyleřiným rodičům (Amy Huck a Tomáš Zielinski), Bářin měsíční pobyt v zahraničí a vzájemná chemie udělaly své – František se Skyler ulítl. Zatímco pro ni to bylo povzbuzení i potvrzení, že u něj má ještě šanci, on to považoval za chybu, kterou už nechtěl opakovat. Nevyzpytatelné chování Skyler, její provokování i vzájemná přitažlivost ale způsobily, že se znovu neovládl a jejímu kouzlu opět podlehl.

Výčitky svědomí

František měl vůči Báře obrovské výčitky svědomí. Doufal, že to spolu ustojí, když se nebude se Skyler vídat, když ji takřka vymaže ze svého života. To ale dost dobře nejde, protože spolu mají Chrise. Bohužel se nedá ani zařídit, aby se nepotkávali na rodinných akcích nebo čistě náhodou v místech, kde nyní oba žijí. A co hůř. Nelze zajistit, aby se Skyler nepotkala s dosud nicnetušící Bárou. Právě k tomu teď dojde. Aby toho nebylo málo, stane se tak na oslavě narozenin Skyleřiny mámy Justin, kde se sejdou všichni její blízcí z ČR (včetně Františka a Báry). Na nešťastně zamilovanou Skyler bude pohled na Františka a Báru už prostě moc. Začne kolem sebe kopat takovým způsobem, že bude opravdu jen otázkou času, kdy se všechno provalí… Jak k tomu nakonec dojde? A jak se k tomu postaví Bára, pro kterou to bude pořádný šok? Co to udělá s jejím vztahem s Františkem? Jakou roli v jeho zásadním rozhodnutí sehraje vize, že by mohli se Skyler a Chrisem tvořit zase rodinu?  

​​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Související videa

Michelle Hansen
Michelle Hansen

Související videa

Matyáš Valenta
Matyáš Valenta

Související videa

Eliška Bašusová
Eliška Bašusová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady