Nuda u Knoblochových o Vánocích nebude. O co se postarají Milošovi rodiče?

Diváci seriálu Ulice se i letos dočkají speciálního štědrovečerního dílu, který nás zavede na Šumavu do Kašperských hor, kde bydlí rodiče Miloše Knoblocha v podání Jiřího Štrébla. Pozvání na Vánoce přijme také Anička (Ljuba Krbová) a dorazí i Ema (Anna-Marie Valentová). A Knoblochovy čeká jedno vánoční dobrodružství!

Miloš a jeho blízcí jsou hlavními aktéry vánočního příběhu, v němž nechybí humor, napětí, pohádková atmosféra, splněná přání i překvapivá nadílka. Diváci se poprvé setkají s Milošovými rodiči (Antonín Hardt, Viera Pavlíková), kteří jsou stejně svérázní jako jejich syn a o kterých se v Ulici mluví už pěknou řádku let.

Vánoční svátky

Chybět nebude ani Milošova manželka Eva (Vanda Hybnerová), jejich syn Milošek (Lukáš Masár), Ema (Evina osmnáctiletá dcera z předchozího vztahu) či Evina nelepší kamarádka Anička Lišková, která přijme její pozvání, aby s celou rodinou Knoblochových strávila nejkrásnější svátky v roce v Kašperkách.

Rodiče

S Milošem se člověk nikdy nenudí a podobně to bude i s jeho rodiči. Milošova mamka je rázná žena, bez které by ale domácnost nemohla fungovat. Tatínek si zase rád odpočine a zaleze si do dílny, kde má klid a kde si dopřává frťana slivovičky. A Miloš po něm zdědil jeden talent – psaní básní!

Výlet za Kašperáčky

​A jak už to u Miloše a Evy bývá zvykem, i tentokrát se jim průběh Štědrého dne poněkud vymkne z rukou. Přípravy na večer, kdy se rodina sejde pohromadě u vánočního stromečku, se jim totiž zkomplikují ve chvíli, kdy zjistí, že se ztratil malý Milošek. Ten sice před kamarády silácky tvrdí, že Ježíšek neexistuje, ovšem když začne hrozit, že mu malí zlomyslní skřítci Kašperáčci odnesou dárky přímo zpod vánočního stromečku, půjde do sebe a rozhodne se tyto bytůstky uprosit, aby mu nadílku od Ježíška nechaly. Tajně a sám se za skřítky Kašperáčky vypraví na hrad Kašperk, kde údajně přebývají, aby jim obětoval to, co má nejradši, a zajistil si tak jejich přízeň...

Speciální štědrovečerní díl Ulice přinese TV Nova na Štědrý večer, 24. prosince v 18.00 hod. Na Voyo bude divákům k dispozici již s týdenním předstihem.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady