Krize mezi Lumírem a Kateřinou. Jak do jejich vztahu zasáhne Ingrid?

Kateřina je s Lumírem spokojená a chtěla by jejich vztah posunout dál –⁠ začít společně bydlet. To ale zásadně ovlivní život Ingrid, která se k Lumírovi nastěhovala, aby mu pomohla s Lexíkem a podpořila ho v těžkých chvílích. Jak Kateřinin návrh otřese jejich vztahy? A jak se Lumír rozhodne celou věc vyřešit?

Situace, která nastala u Nyklových, není pro nikoho jednoduchá. Kateřina a Lumír si umí představit, že by spolu bydleli, ale do toho všeho je tam také Lexík, který je na Ingrid fixovaný a má ji rád.

Komplikace

Především pro Lexíka byl vztah Kateřiny a Lumíra to poslední, co by si přál. Nakonec si ke Kateřině našel cestu, ale stačí vteřina a vše by se zase mohlo změnit. Toho se obává hlavně Ingrid, která nechce Lexíkovi způsobit trápení. Stejně na to pohlíží i Kateřina, které na něm také záleží. 

​Když se brzy Ingrid přesune do Málkova za nemocným příbuzným, začnou ji ostatní podezřívat, že to udělala kvůli neshodám ohledně stěhování. K tomu všemu se začne Lexíkovi po ní stýskat. Lumíra proto čekají náročné časy, během kterých bude muset situaci vyřešit. A nepomůže tomu ani hádka mezi ním a Kateřinou. Proč se do sebe pustí? A jaké následky to bude mít?

Galerie

​Celé díly Ulice najdete na Voyo. Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady