Návrat Yvetty Blanarovičové do Ulice: Jak zasáhne Magdě do života?

Pro Magdu je smrt její maminky Zdeny stále bolestivé téma. Zdena se rozhodla spáchat asistovanou sebevraždu kvůli rychlému progresu Alzhemierovy horoby, ve světlé chvíli ale ještě stihla sepsat něco, co se mělo Magde dostat do rukou až několik let po Zdenině smrti...

Magda si připomíná dva roky od smutného výročí maminky. Shodou náhod dostane přesně v tu chvíli od mámy nečekaný dárek na rozloučenou – dopis, který jí v následujících dnech a týdnech změní život. Co v něm stojí a jak důležité to je pro Magdu?

Magda (Veronika Čermák Macková) se už s máminým rozhodnutím vzít si život a zvítězit tak nad Alzheimerovou nemocí smířila. To ale neznamená, že by jí máma (Yvetta Blanarovičová) nechyběla, že by se jí po ní nestýskalo. Zvláště když si připomíná výročí jejího skonu, je to pro ni hodně těžké. O to více byla naměkko, když před necelými dvěma týdny dostala do rukou dopis, který pro ni máma napsala ten den, co se rozhodla k asistované sebevraždě.

Zdenka chtěla, aby její dcera věděla, proč tak učinila, co ji k tomu vedlo. Správně tušila, že až se Magda dozví, co má v úmyslu, pokusí se jí v tom všemi prostředky zabránit, což hodně ovlivní jejich vztah, zejména v posledních dnech před jejím odchodem na věčnost. Magda se s mámou naštěstí stihla usmířit v den její smrti, byla s ní, když naposledy vydechla. Je ale spousta věcí, které si už nestačily říct. I to Zdenka předvídala, a tak je pro jistotu Magdě napsala, protože pro ni bylo důležité, aby se dcera dozvěděla, co všechno tehdy měla na srdci.

​Když Magda po tak dlouhé době dopis od mámy dostala, chvíli tomu ani nemohla uvěřit. Zpočátku ho chtěla otevřít až za rok, jak si máma přála, nakonec to ale nevydržela. Řádky, které četla, jí hned vehnaly slzy do očí. Najednou tu máma zase byla s ní, opět jí radila, vysvětlovala, byla oporou i rodičem, jenž své dítě bezpodmínečně miluje. Magda četla mámin dopis už nesčetněkrát. Pokaždé v něm objeví něco nového, něco, co přes příval emocí dosud nebyla schopná zpracovat.

​Co se Magda dočte v dopise? A kdo jí dopis předá? Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Související videa

Veronika Čermák Macková
Veronika Čermák Macková

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady