• Pořady
  • Ulice
  • Karolína Lipowská se loučí se seriálem Ulice: Jak to bude s její postavou Anežky?

Karolína Lipowská se loučí se seriálem Ulice: Jak to bude s její postavou Anežky?

Život nám občas nabídne něco, co se jen těžko odmítá. V podobné situaci se ocitla Karolína Lipowská, kterou diváci televize Nova znají jako Anežku Klímovou ze seriálu Ulice. Ta se totiž rozhodla využít příležitosti, jež se jí naskytla, a už před několika týdny se společně s rodiči přestěhovala do Abú Dhabí.

Životní změna
„Do Abú Dhabí se stěhujeme přibližně na dva roky kvůli práci mého taťky. Těším se, ale jsem i nervózní z ohromné životní změny, která mě čeká. Budu tam navštěvovat mezinárodní školu a dokonce mě tam čeká i maturita,“ prozradila ještě před odjezdem Karolína Lipowská.

Galerie

​S natáčením nekončí
Co bude s její postavou dál? A nebude se Karolíně po herectví stýskat? „Po natáčení se mi samozřejmě stýskat bude, ale jsme domluvení, že když se vrátím na prázdniny do České republiky, mohli bychom nějaké obrazy do Ulice natočit. Anežka by se mohla v Ulici občas objevit, protože se na rozdíl ode mě odstěhuje do Drážďan, což není tak daleko,“ prozrazuje budoucí osud Anežky talentovaná Karolína.

Dojemné loučení
A jak na její velkou životní změnu zareagovali herečtí kolegové? Došlo dokonce i na slzy! „Já jsem to nejdříve řekla Hance, která mi hraje maminku. Tak ta z toho byla smutná, dokonce to oplakala, to mě úplně dojalo. Někdo mi říká, nejezdi nikam, zůstaň tady, někdo zase říká, že to bude určitě super, hodně ti to dá," svěřila se Anežka pro nova.cz.

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Související videa

Karolína Lipowská
Karolína Lipowská

Související videa

Hana Baroňová
Hana Baroňová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady