Speciál seriálu Ulice: Co na sebe práskli Matyáš Valenta a Jaroslava Obermaierová?

Už tuto neděli vychází rozšířené vydání Nedělního Blesku s mimořádným dvacetistránkovým speciálem o seriálu Ulice. Čtenáři v něm najdou tři velké rozhovory, unikátní fotografie z prvního natáčecího dne, znalostní test, podívají se do zákulisí a nechybí ani odhalení, co čeká jejich oblíbené hrdiny následující týdny a měsíce.

Zatímco kulisy Ulice stojící v pražské Hostivaři zůstávají stejné, jejich obyvatelé se divákům proměňují před očima. O nebývalé popularitě seriálu svědčí i fakt, že Matyáš Valenta, hrající syna Adriana Jastrabana, doslova vyrostl před televizními kamerami. Do Ulice nastoupil jako devítiletý, nyní mu je už šestadvacet. „Dřív jsme si s Frantou bývali bližší,“ naráží na svou ikonickou roli Františka Hrubého a pokračuje: „Franta je daleko usedlejší než já, na hnízdění a zakládání rodiny mám ještě dost času,“ přiznává v rozhovoru. V něm také prozrazuje, proč nechce svůj život moc plánovat, jak oslavil plnoletost nebo jak ho poznamenala popularita.

​V Ulici je od počátku i stále stejně šarmantní Jaroslava Obermaierová, byť role drbny Vilmy Nyklové jí nařizuje být občas na ostatní docela drsná. „Vilma je k ostatním lidem rezervovaná, ale na své rodině si zakládá. A sice si podrbe, ovšem dává si pozor, co o kom kde řekne. Je správná,“ hájí svou postavu herečka. V rozhovoru prozrazuje, jak si upravuje repliky, kdy ji scenáristé trochu naštvali, nebo co nepříjemného se jí stalo první natáčecí den.

​Ostatně, právě unikátní fotky z prvního dne natáčení prozrazují, jak moc či naopak skoro vůbec se herci za oněch 17 let proměnili. A nejen oni, protože na snímcích jsou i ti, kteří celý projekt vymysleli a rozjeli. Kdo to byl? A co dalšího pak vymysleli? I to najdete ve speciálu Nedělního Blesku, jehož součástí je dále velký test s třiceti otázkami pro opravdové znalce nebo rozhovor s kreativní producentkou Silvií Klasovou, která odhaluje zákulisí Ulice. Například prozrazuje, jak dlouho dopředu se osudy jednotlivých hrdinů vymýšlejí, co je pro tvůrce nejkomplikovanější a proč někdy diváci vidí jiný příběh, než byl napsán ve scénáři.

To a mnohem více najdete už tuto neděli v Nedělním Blesku, jehož součástí speciál o seriálu Ulice je.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady