Hvězdy Ulice si dopřály wellness. Gábině a Jirkovi se ale relax vymkne z rukou

V pondělí začala nová sezóna Ulice a už dnes a zítra čekají televizní diváky pěkně peprné scény ve wellness. Tam se totiž před několika měsíci natáčel relaxační pobyt Gábiny Pumrové (Aneta Krejčíková) s Jirkou Hermanem (Jan Holík). Na co se mohou diváci těšit? A jak nejraději odpočívají sami protagonisté?

FOTO:  TV Nova

​Aneta a Honza mají oba dvě malé děti a spoustu pracovních projektů, takže chvíle odpočinku ve wellness si mohou dopřát leda tak před kamerou. Přesně jako se to stalo před několika týdny při natáčení prvních dílů 18. sezóny Ulice. „Wellness pobyty a různé relaxační procedury si rád užívám,“ okomentoval natáčení wellness Honza Holík a dodal: „Ale při aktuálním pracovním vytížení a veškerém kolotoči kolem dětí jsem rád, když se s ženou alespoň v klidu navečeříme. Takže jet někam na wellness, je teď docela nepředstavitelný. Rád bych si sám se sebou došel třeba i jen na jedno pivo – a ani na to mi čas nezbývá.“ Aneta Krejčíková kolegu doplnila v podobném duchu: „Mám to podobně. Práce je hodně, a když do toho přijdou děti, tak na vás samotného už mnoho času nezbyde.“

FOTO:  TV Nova

​Ani Anetina postava Gábina nemá na růžích ustláno. Jako samoživitelka a podnikatelka na sebe nikdy moc nemyslela. To se jí bohužel na jaře zdravotně vymstilo a teď se po náročné léčbě rakoviny děložního čípku pomalu dává dohromady. Po celou dobu jí byl obrovskou oporou právě Jirka Herman, jenž s ní nyní vyrazí dokonce i do lázní. Komu by se zdálo zvláštní spojení svérázného policisty a relaxačních procedur, nebude daleko od pravdy. Z relaxačního pobytu, který mu od počátku nebyl moc po chuti, se nakonec vyloupne jeho noční můra. A nápadník, který může na Gábině oči nechat, situaci také neprospěje. Ovšem ani Gábina si wellness tolik neužije. Krátce na to, co do lázní dorazí, ji začnou shánět z nemocnice kvůli výsledkům kontrolního vyšetření… Jenže Gábina si zmeškaných telefonátů všimne až o několik hodin později. Jakou důležitou zprávu pro ni lékaři mají? Zažije zamilovaný pár ten největší trapas v lázních nebo až doma s Milenou Pumrovou (Alena Štréblová), které způsobí pořádný šok, jenž ještě Herman nechtěně korunuje nepovedeným a svérázným prohlášením.

FOTO:  TV Nova

​Ulici můžete sledovat denně v 18:25 na Nově, nebo s týdenním předstihem a bez reklam na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady