Klímovým se obrátí život vzhůru nohama! Bouračka, nový člen rodiny i výstřelky pubertálních dětí

Iva (Hana Baroňová) a Vítek (Filip Čapka) by si mohli konečně oddechnout. Vítek rozjíždí spolu s Milošem Knoblochem (Jiří Štrébl) stavební firmu, díky bývalé kolegyni Ditě (Vendula Fialová) získali i první větší zakázku – přestavbu bytu její mámy.

Další zakázky na sebe nenechají dlouho čekat, což jim paradoxně způsobí docela velké komplikace. S těmi se bude muset vypořádat také Iva. Měla by si totiž vyzvednout objednané zboží do salonu ve chvíli, kdy jejich auto skončí v servisu. Vítek nabídne Ivě firemní dodávku, jenže tu ona nikdy neřídila. Ani respekt, který Iva z většího auta má, tak nezabrání bouračce. A tu si odskáče hlavně agilní Petr Kaštan (Antonín Procházka). Klímovým to následně přinese docela dost problémů. Iva si bude chtít vykoupit černé svědomí péčí o zraněného Kaštana, který své zdravotní potíže zveličí, aby z ní vytřískal co nejvíc, a to nejen co se bolestného týče. Najednou se stane součástí její rodiny, což se neobejde bez humorných okamžiků, neboť ho bude celkem záhy až moc…

Galerie

​Smích Ivu a Vítka rychle přejde ve chvíli, kdy začnou řešit výstřelky svých pubertálních dětí. Anežčin mladší bratr Michal (Karel Klement) dokonce propadne lásce a bude v tom lítat až po uši. Do života Klímových patří samozřejmě i nadále nejstarší dcera Bára (Eliška Bašusová), která sice začne žít s Františkem (Matyáš Valenta), kontakt se svými blízkými ale neztratí. Díky společné firmě Vítek naplno zjistí, jakého parťáka má v Milošovi. Ten dostojí své pověsti a opět bude magnetem pro nejrůznější trapasy i vtipné situace. K velké nelibosti Ivy a Evy Knoblochové (Vanda Hybnerová) se v blízkosti jejich mužů bude i nadále pohybovat Dita, a to ne pouze jako klientka.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady