ANKETA: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? Hlasujte ve 2. nominačním kole

Ulice má nyní ve vysílání prázdninovou pauzu, ale nemusíte smutnit. I letos jsme si pro vás připravili anketu, v níž si můžete zvolit největší sympaťačku Ulice právě uplynulé sezony. Z prvního kola postoupila do finále Veronika Maléřová, která získala první místo. Magda Procházková pak obsadila místo druhé. A konečně Ingrid Ševčenko skončila třetí. Hlasujte a vyberte ve druhém nominačním kole další tři, které půjdou do finále!

Jak hlasovat?

Po dobu tří týdnů vám každou neděli nabídneme v naší anketě 15 žen a dívek, s nimiž jste se vídali v sedmnácté sezoně Ulice. Vy budete moci až do soboty do 16:00 hodin dávat své hlasy té, která vám je nejsympatičtější. V každé anketě můžete hlasovat třikrát. Do finále postoupí z každého kola tři sympaťačky, které od vás získají nejvíc hlasů.

Kdo se stane největší sympaťačkou Ulice sedmnácté sezony? Hlasujte ve druhém nominačním kole právě teď! Na výběr máte mezi 15 hrdinkami oblíbeného seriálu.

​Ulice se vrací na obrazovky už v pondělí 15. srpna! A pokud jste nedočkaví, tak na Voyo můžete novou řadu sledovat již od 8. srpna! Celou 17. sezónu Ulice si můžete bez reklam připomenout rovněž na Voyo. Ukázky a bonusy sledujte na Nova Plus.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady