• Pořady
  • Ulice
  • Bonusy
  • Všimli jste si toho? Proč jsou v Ulici obří dekorace a kam vedou tajemné dveře?

Všimli jste si toho? Proč jsou v Ulici obří dekorace a kam vedou tajemné dveře?

Publikováno

Jste velkým fanouškem Ulice a rádi byste měli doma balíček s exkluzivními předměty s logem vašeho oblíbeného seriálu? Máte jedinečnou možnost získat kuchařku Ulice vaří s vámi, časopis Fenomén Ulice a Ordinace, hrnek, magnetku a propisku! Stačí se podívat na video a odpovědět na jednoduchou...

Jste velkým fanouškem Ulice a rádi byste měli doma balíček s exkluzivními předměty s logem vašeho oblíbeného seriálu? Máte jedinečnou možnost získat kuchařku Ulice vaří s vámi, časopis Fenomén Ulice a Ordinace, hrnek, magnetku a propisku! Stačí se podívat na video a odpovědět na jednoduchou otázku: Čí busta se nachází ve studentském bytě?

Odpověď na soutěžní otázku pošlete na e-mail soutez@tn.cz do pondělí 20. července nejpozději do 12:00. Do předmětu zprávy uveďte heslo „NOVAPLUS ULICE“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte svoje jméno, příjmení, adresu bydliště a e-mailovou adresu. Vylosován bude jeden výherce, který obdrží balíček dárkových předmětů s logem Ulice.

Podívejte se s námi také exkluzivně do ateliérů Ulice a zjistěte, jak to reálně vypadá ve vašem oblíbeném seriálu! Nahlédněte například do studia, jehož vybudování trvalo jen dva měsíce. Dozvíte se také, kde bydlí známá drbna Urbanka, a jak to vypadá ve studentském bytě. A proč mají na dveřích jmenovku úplně někoho jiného? Dozvíte se také, proč se všechny dekorace staví větší, než by měly být. Obrovská je také koupelna, která je druhá ze dvou funkčních v ateliérech. Herci by se tak v ní klidně mohli i koupat. V bývalé ordinaci doktora Seidla se zase nachází byt Oty Puklického. Kam vedou jeho dveře?

V ateliérech se dokonce nachází jeden pokoj, který neustále prochází přestavbou. V něm také stojí železná dekorace, která dělá problémy hlavně kameramanům. A co se nachází za okny? Nenechte si ujít další prohlídku ateliérů Ulice a podívejte se na video! 

Celý herní řád naleznete ZDE.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady