POMLUVY V ZÁKULISÍ: Proč má Patrik Děrgel tak vysoké hodnocení ve Tváři? Může za to Berenika!

Rebelka Berenika Kohoutová se vrátila na místo činu. Vítězka čtvrté řady Tvojí tváře zavítala zpět do populární show a po boku Michaely Badinkové a Jana Maxiána to pořádně roztočila!

tvoje tvář má známý hlas

Zpěvačku a herečku Bereniku Kohoutovou diváci znají ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Bezpochyby si ji však pamatují také ze čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, v jejímž finále obsadila první místo. V další řadě se pak vrátila, aby během vystoupení doprovodila Míšu Badinkovou.

FOTO:  TV Nova

V deváté epizodě pořadu Tvoje tvář má známý hlas se Berenika se svými pěveckými kolegy převtělila do nejznámějšího českého tria osmdesátých let. Na pódium přišla Míša Badinková jako Hanka Zagorová, Berenika jako Standa Hložek a Jan Maxián jako Petr Kotvald. Společně zazpívali nesmrtelný hit Spěchám. „Když tak to bude vypadat, že jsme si daly ty čtyři deci s kámoškou“, řekla Berenika před vystoupením Míše.

FOTO:  TV Nova

A jak výkon Bereniky hodnotili její kolegové? Honza Maxián v tom měl naprosto jasno a ještě před vystoupením si z Bereniky dělal před ostatními soutěžícími legraci. „Tobě to nekazí Berenika, ty jsi měl na ty duety prostě štěstí,“ chválil Honza Patrika Děrgela. Jak to vypadalo v zákulisí devátého dílu, zjistíte ve videu!

 

Celý díl pořadu Tvoje tvář má známý hlas uvidíte ZDE a novinky ze zákulisí můžete sledovat na Instagramu!

 

Na nejnovější díl show Tvoje tvář má známý hlas se mohou diváci těšit již v sobotu 3. listopadu 2018 od 20:15 na TV Nova. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady