Exkluzivně v předpremiéře: Robert Jašków předvedl část svého sobotního vystoupení v Tvojí tváři! VIDEO

V televizi i divadle ho diváci znají spíše jako záporáka. Jenomže ve Tváři to je pravý opak. Bob se okamžitě stal největším vtipálkem a showmanem. A jeho vystoupení patří mezi nejsledovanější. Jiné to nebude ani v pátém kole!

tvoje tvář má známý hlas

Padouch a zločinec? Herec Robert Jašków divákům ve Tváři ukazuje tvář, kterou neznají. Role drsných chlápků dokáže filmová, seriálová i divadelní hvězda odhodit lusknutím prsů. Jen si vzpomeňte na jeho Dianu Ross nebo moldavskou skupinu O-zone. To byly čistě vtipné a humorné vystoupení. Robert úplně popírá, že negativní role mu byly předurčeny.

FOTO:  TV Nova

A když mu ruleta hvězd přiřadila Meryl Streep z muzikálového filmu Božská Florence o nejhorší operní pěvkyni všech dob, nemohl být spokojenější. „Zahýkal jsem blahem,“ lebedí si Bob. A vskutku, árie Královna noci je čistá komedie, která spíše trhá uši. „Tohle číslo mi dovoluje udělat úplně cokoliv,“ prozradil své plány.

Ale hlavně, Roberte, nechval dne před večerem. Sama velká Meryl Streep, držitelka tří Oscarů, řekla, že napodobovat falešný zpěv je ještě těžší, než zpívat čistě. „Je dobrý, že nemusím do těch výšek, které tam zkouší božská Merylin, ale i tak jsem si to musel dát o tón níž,“ vysekl poklonu na adresu jedné z nejlepších hereček historie.Tuhle prču nezapomeňte sledovat v sobotu 29. září od 20:15 na Nově.


 
Maci
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady