Robert Jašków při rozhovoru šokoval: ´Jsem normální imbecil.´ Myslel to však zcela jinak, než by se zdálo

Robert Jašków, charismatický herec s polskými kořeny, se do povědomí diváků zapsal řadou skvěle zahraných záporných rolí. Hraje lumpy, sebevědomé mafiány, drsné kriminálníky a někdy i lehce arogantní lékaře. Ovšem nyní ho čeká úplně opačná role. Bude účinkovat v zábavné show! Jak se těší?

Diváci ho znají například jako bezcitného mafiána nebo jako neúplatného policistu. Hvězdu z něj udělaly televizní seriály, kde hraje arogantní chlápky, grázly nebo drsné policajty s bouchačkou. Tak jako v seriálu Expozitura či v jeho volném pokračování Atentát. Podobné role má herec Robert Jašków i v divadle.

FOTO:  TV Nova

Herec, který v poslední době budí emoce v roli nemilosrdného doktora Leoše Máry v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, je ve skutečnosti vzorná hlava rodiny a otec tří dětí.
FOTO:  TV Nova

Kvůli záporákům, které hraje, získal nálepku bezcitného drsňáka, který umí jen ubližovat ženám. V soukromém životě je ale pravý opak. „Jsem normální kašpar, který miluje svoji rodinu a práci,“ prozrazuje s úsměvem. „Snad diváci uvidí, že jsem normální imbecil, který si z ničeho nic nedělá,“ uzavírá.
FOTO:  TV Nova

Fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas startuje 1. září 2018. Roberta Jaškówa tam budete moci sledovat společně s Evou Burešovou, Jitkou Schneiderovou, Michaelou Badinkovou, Terezou Maškovou, Vojtěchem Drahokoupilem, Patrikem Děrgelem a Janem Révaiem.
Jaké jsou první reakce okolí na účast v Tvojí tváři? Rodina Tereze položila zásadní otázku

Jaké jsou první reakce okolí na účast v Tvojí tváři? Rodina Tereze položila zásadní otázku

Publikováno

 
Maci
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady