TAK TO JE DIVNÝ. Jan Kopečný založil kapelu s hodně originálním názvem

Jan Kopečný má pro své fanoušky dobrou zprávu. Založil kapelu a už představil první videoklip. Jaký vtipný název má kapela a co dalšího prozradil? Podívejte se!

Zpěvák Jan Kopečný se zúčastnil čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kde se prozpíval až na třetí místo. Jeho fanoušci nemusí zoufat, Honza si totiž založil kapelu! A má opravdu velmi originální název - Botox. Název kluci vybrali prý podle toho, že vždy když se někde fotili, tak měl Honza našpulenou pusu. Proto i logo kapely znázorňuje rty.

FOTO:  Instagram

Ve Snídani s Novou exkluzivně kapela představila svůj první videoklip, který se odehrává celý venku. "Ta práce jako taková byla příjemná, ale to nejnáročnější bylo, že jsme měli extrémní zimu." prozradil Honza. Do tvoření klipu se kapela pustila naplno a kluci natáčeli třeba i deset hodin v kuse.

A kam se na kapelu můžete přijít podívat? Podívejte se na reportáž! Na videu Hvězdy Novy také najdete pohled na oslavy klapky 1000. dílu seriálu Ordinace, nebo na to, co právě dělá další soutěžící z Tváře Berenika Kohoutová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Co plánuje Honza Kopečný po Tvojí tváři? Prozradil, na co se mohou jeho fanoušci těšit!

MÁ ŽENSKOU NA KRKU: Jan Kopečný se po finále Tváře rozpovídal o svém životě! Kdo se na něj pověsil?

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady