VIDEO: Jaký nejbizarnější dárek v životě dostal Tomáš Matonoha? Jeho odpověď vás překvapí!

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi i štědrovečerní nadílka. Ne vždy se však příbuzní či přátele trefí, co se týče dárků. Jak to má Tomáš Matonoha?

Vánoce jsou nejkrásnějšími svátky roku. Jsou o setkávání, radosti a kouzelných společných prožitcích ať už při zdobení stromečku, pečení, dodržování tradic, nakupování, či balení dárků. Zkrátka musí potěšit úplně každého. Mnohdy jsou však doprovázeny zbytečným stresem z úklidu, vaření a právě i z nákupu dárků – jak vše stihnout, čím druhého potěšit a jak uhlídat finance. Tady lze jen říct, důležité je být spolu a i levná drobnost udělá radost, nebo ruční práce. Nestresujte se zbytečně, prostě buďte spolu u dobrého šálku, sklenky či talíře. Nebo jen tak při procházce.

KOMPLETNÍ VÁNOČNÍ PROGRAM: Co vás čeká na Nově?

KOMPLETNÍ VÁNOČNÍ PROGRAM: Co vás čeká na Nově?

Publikováno


Mytí oken leckdo právě z hlediska času vynechává, stejně jako pečení různého druhu cukroví, zato pořídit dárky se většinou snaží zvládnout každý, ať v předstihu či na poslední chvíli. Povětšinou se nechceme opakovat a loňskou příčku se snažíme o něco málo přeskočit. To se pak ale klidně může stát, že prostě přestřelíme a obdarovanému nevědomky způsobíme velký šok, a to například prořízením v našich očích legračního dárku, kdežto v těch jeho bizarního. A přesně o tom promluvil moderátor, herec a účastník čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas Tomáš Matonoha!

FOTO:  TV Nova

Připomeňte si bravurní vystoupení Matonohy v Tvojí tváři, v sedmém díle si díky ztvárnění slovenského rapera Rytmuse došel pro vítězství. Na nezapomenutelné číslo se podívejte ZDE.

 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Tomáš Matonoha o účasti v Tváři: Byla to ulejvárna! Svými slovy překvapil, pak je ale vysvětlil

Soutěžící si vystřelila z Matonohy v pořadu Co na to Češi. Dostudoval díky kominíkovi!

TRAPAS ROKU: Sexuální napětí mezi soutěžící a moderátorem v pořadu Co na to Češi

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady