Už dnes večer startuje třetí díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Těšit se můžete na supermodelku Karolínu Kurkovou, vtipné hlášky Aleše Hámy i líbačku Dalibor Gondíka! A to zdaleka není vše!
Stejně jako předchozí díly této fenomenální show i tento bude rozhodně stát za to. Kromě supermodelky Karolíny Kurkové, která si udělala čas a přiletěla hodnotit výkony osmičky soutěžících až z Ameriky, vás čeká také vystoupení Ondry Sokola s Davidem Gránským, kteří doplní Jitku Boho.
Chybět nebude ani líbačka Dalibora Gondíkova v tělě Eltona Johna, Berenika Kohoutová se promění v nevidomého Stevieho Wondera, Honza Kopečný si střihne rappera Jasona Derula a z Tomáše Matonohy bude frontman kapely Pražský výběr Michael Kocáb! Jaké další proměny vás čekají a jaké songy zazní? To se dozvíte ZDE!
Tak se nezapomeňte dívat! Další, v pořadí třetí díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, která je plná překvapení, si nenechte ujít už dnes večer ve 20:20 na Nově!
NEPŘEHLÉDNĚTE: