Matadorka Tvojí tváře Anička Slováčková se s Honzou Kopečným, účinkujícím čtvrté řady, zná už nějaký ten pátek. Co by svému kamarádovi poradila k účinkování ve fenomenální show a na co by si podle ní měl dávat pozor?
Aničku Slováčkovou znají diváci moc dobře z druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas. A tak to reportérce nedalo a zeptala se jí, co by svému kamarádovi Honzovi, se kterým hraje v muzikálech, poradila. Sympatická Anička odpověděla: „Aby sis to užil, to je to jediné, na čem záleží a co ti zůstane do konce života,“ sdělila Anička.
To ale nebylo vše! „Pokud si ale jeden díl neužiješ, tak si budeš na konci říkat, že jsi hlupák, že sis jeden díl neužil. Já jsem třeba i litovala toho, že jsem nezůstala někdy po natáčení déle, takže musíš makat a následně to také ventilovat,“ radila Anička.
Na co by si ve fenomenální show měl Honza dát pozor? A bude ho Anička podporovat? Co na její rady říká muzikálový herec? Nejen to se dozvíte ve videu!
A NEZAPOMEŇTE! První díl čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas startuje už v sobotou 2. září ve 20:20 na Nově!