Silvestr na Nově: Podezřelí jsou i Backstreet Boys!

Hledá se Lucie Borhyová! To bude pro diváky letošního silvestrovského večera na Nově zcela zásadní věta. Podaří se jí vyšetřovatelům (Ondřej Sokol a Aleš Háma) do půlnoci přece jen najít? Podezřelých je několik, vyšetřovací metody neotřelé. Podaří se snad únosce dopadnout na základě velmi neobvyklé indicie – hitu I Want It That Way od Backstreet Boys?

Do výslechové místnosti nechť se okamžitě dostaví všichni maskéři TV Nova! Rey Koranteng totiž tvrdí, že dokáže únosce identifikovat podle zpěvu, že poslední v kontaktu s ním a Lucií byl právě jeden z maskérů. Kdo z nich tedy ví, kde moderátorka právě teď je? Milan Peroutka, Jan Kopečný, Jordan Haj, Vojtěch Drahokoupil nebo Dalibor Gondík?

FOTO:  TV Nova

​Legrace

„Když mi tvůrci Silvestra zavolali, zda se zúčastním natáčení, byl jsem potěšen. Tušil jsem, že to bude legrace. Jejich další požadavek, abych se naučil píseň od Backstreet Boys, mě však dost překvapil. Nakonec mi bylo sděleno, že budu hrát maskéra, a to už jsem opravdu netušil, co se bude dít. Co může mít maskér společného s Backstreet Boys?” říká Milan Peroutka. A Vojtěch Drahokoupil s úsměvem dodává: „Díky dvojímu účinkování ve Tváři jsem si zvykl na cokoli, takže zahrát maskéra zpívajícího I Want It That Way pro mě nebyl problém. Ovšem když se k nám přidali Aleš s Ondřejem, měl jsem co dělat. Abych se pořád nesmál.” 

FOTO:  TV Nova

​Tvoje tvář má známý hlas - Velký silvestrovský případ začíná na Nově v sobotu 31. prosince ve 20:40. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady