UŽ SE TĚŠÍTE? NOVINKA na televizních obrazovkách! V původním českém seriálu si zahraje i vítěz Tvojí tváře!

UŽ SE TĚŠÍTE? NOVINKA na televizních obrazovkách! V původním českém seriálu si zahraje i vítěz Tvojí tváře!
Zdroj: TV Nova

Netrpělivě čekáte na původní český detektivní seriál s hvězdným obsazením? V tom případě vás tato zpráva jistě potěší! Zahraje si v něm řada hereckých hvězd.

V minulých dnech zahájila televize Nova a produkční společnost Bionaut v Praze natáčení původního českého detektivního seriálu z právního prostředí s hvězdným hereckým obsazením! Nový seriál natáčený v exteriérech po celé České republice vychází z tradice klasických detektivních románů, ale je vyprávěný pro diváky 21. století.

Advokátní kancelář přibere do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze kterých jsou obviněni klienti kanceláře. Hlavními hrdiny jsou idealistický a trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král (Matěj Hádek) a extrovertní a cynická advokátka Lenka Braunová (Tereza Hofová). Jsou každý jiný, občas si lezou na nervy, ale nakonec se skvěle doplňují. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého (Miroslav Donutil) společně odhalují zločiny za zavřenými dveřmi, rodinná tajemství, napravují křivdy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii. Kromě napětí bude v příběhu i místo pro humor – i když i tady půjde často o vraždy.

FOTO:  TV Nova

„Jsem ráda, že můžeme divákům přinést původní český detektivní seriál, který se svým námětem a stylem vyprávění ostatním českým seriálům vymyká. Má vše, co by měl budoucí seriálový hit mít – zajímavý námět, skvělý scénář a hvězdné herecké obsazení,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

V hlavních rolích se představí Matěj Hádek, Tereza Hofová, Miroslav Donutil, Jan Cina, Anna Linhartová a Miloš Vávra. Hlavním režisérem je Vladimír Michálek.

„Moje postava je velmi osobitá – trochu podivínský, nadprůměrně inteligentní soukromý vyšetřovatel. Je to člověk s problematickou minulostí – před 15 lety spáchal závažnou loupež a poté se skrýval před spravedlností. Po 15 letech je jeho zločin promlčený a on se vrací zpět. Čeká na něj několik překvapení, ale hlavně dostává druhou šanci napravit svoje minulé hříchy,“ prozradil herec Matěj Hádek.

Galerie

„Já hraju postavu mladého koncipienta v advokátní firmě. A na roli jsem se připravoval zodpovědně. Moje maminka totiž už dlouho dělá v jedné advokátní kanceláři, takže to prostředí už trochu znám. Atmosféra na place je skvělá, a tak se na natáčení těším,“ doplnil herec Jan Cina.

Novým televizním seriálem, který každým dílem odvypráví jeden uzavřený případ, se prolínají také osobní příběhy hlavních hrdinů a postupné odkrývání jejich tajemné minulosti. Diváky čeká kromě napětí a tajemství i humor mezi ústřední dvojicí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SILNÉ EMOCE A TĚŽKÉ OSUDY: Na obrazovky se vrací nové příběhy Holek pod zámkem! Na co se můžete těšit?

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady