Jitka Boho přivedla na svět druhého potomka! Jaké dala synovi jméno?

Modelka a zpěvačka Jitka Boho se těší z nového přírůstku! Po vysilujícím těhotenství přivítala společně s přítelem Tomášem Hřebíkem dne 10. října na svět syna Tadeáška.

Radostnou novinu oznámila Jitka Boho na svém Instagramu a podělila se s fanoušky i o detaily ohledně porodu.

Příchod syna na svět totiž nebyl úplně jednoduchý, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Následně poděkovala doktorovi i porodní asistentce, bez kterých by to podle svých slov nezvládla. Pod příspěvkem se okamžitě začaly objevovat gratulace od jejích kolegů. Poblahopřáli jí například Eva Decastelo, Roman Vojtek nebo Olga Lounová.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený JITKA BOHO (@jitkaboho)

Čekání na miminko

Na příchod dalšího člena rodiny si ale musela celkem počkat. Původně totiž měl přijít na svět už v sobotu 24. září. Toho dne ale přidala na svůj Instagram fotku s tím, že to zatím na porod nevypadá. I v dalších dnech sdílela svou frustraci z toho, že miminku se na svět stále ještě nechce.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený JITKA BOHO (@jitkaboho)

Vysilující konec těhotenství

V době, kdy už to vypadalo, že by mohla rodit, potřebovala Jitka Boho ke všemu uspořádat své nové bydlení, protože u nich probíhala velká rekonstrukce. Miminko podle ní čekalo na to, až s její matkou všechno dovybalí. Její dcera Rosalie navíc začala chodit do první třídy, takže ji musí každé ráno vypravovat. Sama ale přiznala, že ji to všechno najednou poměrně dost vyčerpává.

„Všude vysáto, prach utřený, napráno, nažehleno, vytřeno, čistě povlečeno, sprcha naleštěná, hlava umytý, tašky sbalené, poslední krabice vybalená. No, už by to mohlo přijít, čekám a už se nemůžu dočkat,“ napsala 

Tvoje tvář má známý hlas

Jitka Boho vystupovala hned ve dvou řadách pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Její neuvěřitelné proměny ve známé pěvecké osobnosti ve čtvrté řadě braly dech. Díky tomu se také dostala mezi šampiony a utkala se s těmi nejlepšími soutěžícími. Ukázala tím, že neexistuje výzva, které by nezvládla čelit. V roce 2009 se v první řadě Česko Slovenské SuperStar dostala až do semifinále.

Celé díly pořadu Tvoje tvář má známý hlas si můžete připomenout na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady