Vyznání lásky, nebo lekce poslušnosti? David Kraus povolil své ženě dát fotku jejich dcery na Instagram

Zpěvák David Kraus sdílel na sociálních sítích fotku své rodiny. I když obvykle si své soukromí nechává pro sebe, na žádost přítelkyně Sarah Opravilové udělal výjimku a zveřejnil momentku z dovolené, na které je právě ona s jejich dcerou Ester.

Populární hudebník obvykle sociálním sítím příliš neholduje. Dokonce už v minulosti přiznal, že je má jenom kvůli práci. Navíc se hudebník netají tím, že je dyslektik a dysgrafik, takže psaní textů zřejmě není jeho nejoblíbenější aktivita. Tentokrát ale po dlouhé době přidal na svůj Instagram nový příspěvek s dlouhým popiskem. A odhalil tím mnohem více, než původně zamýšlel.

Vyznání lásky

„Moje žena a maminka naší dcery touží, abych se zamilovaným vzkazem sdílel její fotku, aby to všichni (nejspíš hlavně jiné ženy) viděli. Já svoje soukromí a rodinu nerad někde vystavuju, ale tady teda máte moje dvě největší lásky,“ připsal David Kraus k fotografii.

V komentářích pod fotkou se záhy začaly objevovat reakce typu „To ji musí fakt potěšit, že z donucení její muž dává světu vědět, že ji miluje. Bych se hanbou propadla za taková slova svého muže.“ či „Tímhle popiskem jste to celý trošku snížil, ale to asi víte.“ Na první pohled dojemné vyznání lásky působí podle celé řady hlasů poněkud zvláštně, když se zpěvák nezapomene zmínit o tom, že partnerce vlastně vyšel vstříc. Tím jeho vyjevení citů ztrácí glanc a nevykresluje jejich vztah úplně lichotivě. Svou o dvacet let mladší partnerku tu totiž staví do pozice školačky, které shovívavý pán učitel povolil jednou zazlobit. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený David (@davidkrausofficial)

Fanda přirozenosti

Hudebník nezapomněl v komentářích také upozornit na to, že jeho partnerka „není nijak nalíčena ani retušována“. A podle jeho slov se mu přesně takhle líbí nejvíc, protože fandí přirozenosti. Těžko říct, zda by si žena jiného věku nechala líbit způsob, kterým ji partner hodnotí. Takhle jsi krásná, takhle ne? Ani Kraus ale nejspíš nečekal, že rozpoutá tolik reakcí. Začaly se rojit komentáře sledujících, kteří mu oponují s tím, že Sarah má minimálně rtěnku či řasenku. 

FOTO:  TV Nova

Reakce slavných

„Jsou krááásnýýý! A miluj je pořááád!!!! Já tvé ženě rozumím a moc jí přeju tvou lásku! Jsem taky fanda přirozenosti –⁠ zejména tehdy, když na fotkách vypadám o třicet kilo mladší,“ okomentovala jeho příspěvek spisovatelka Halina Pawlowská.

K fotografii se vyjádřily také jeho kolegyně Aneta Krejčíková, Hana Holišová či jeho bývalá přítelkyně Aneta Vignerová. Všechny k příspěvku přidaly buď jedno, nebo hned několik srdíček.

Celé díly show Tvoje tvář má známý hlas najdete na Voyo!

Související videa

David Kraus
David Kraus

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady