Gratulujeme, Přemek Forejt a Eva Burešová se stali rodiči! Miminku dali originální jméno

Hvězdný pár Eva Burešová a Přemek Forejt se dočkal prvního společného potomka! Jak oznámil známý šéfkuchař novinku světu? A jaké jméno miminko dostalo?

Obrovská gratulace! Zpěvačka Eva Burešová porodila zdravého syna. Otcem jejího druhého dítěte je známý šéfkuchař Přemek Forejt. Jejich první společný potomek dostal velmi originální jméno – Tristan William Forejt. Pár se rozhodl pohlaví až do poslední chvíle tajit, o to větší je to pro všechny překvapení! Na fotografii miminka si budeme muset ještě chvíli počkat. Podívejte se, co zatím šťastní rodiče na svém Instagramu odhalili:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Premek Forejt (@premekforejt)

Pamatujete si, jak pár oznámil těhotenství? Bylo to v show Tvoje tvář má známý hlas, kde se také seznámili a přeskočila mezi nimi jiskra!

​Eva se v roce 2011 stala finalistkou soutěže Československo má talent, kde soutěžila jako zpěvačka. Hrála v divadle Broadway ve hře Hamlet a v Divadle Karlín v muzikálu Jesus Christ Superstar a detektivní hře Vraždy za oponou. V roce 2018 se stala soutěžící v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde následně usedla i do křesla hostujícího porotce. S partnerem Přemkem Forejtem se seznámila právě v show Tvoje tvář má známý hlas, kde se Přemek objevil jako speciální host.

​Přemek Forejt působí jako jeden z porotců v oblíbené kulinářské show MasterChef Česko, po boku svých dvou kolegů navíc vaří a soutěží v pořadu Souboj na talíři, který představuje zajímavé gastropodniky napříč Českem. Je šéfkuchařem olomoucké restaurace Entrée, která byla v roce 2017 oceněna jako jedna z nejlepších českých restaurací. Je držitelem ocenění Zlatý kuchař a v roce 2016 se dostal do prestižního výběru časopisu Forbes 30 pod 30.

​Přemek Forejt se na televizní obrazovky vrací už 30. srpna v další řadě kuchařské show MasterChef Česko!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady