Šílená, směšná a bez orgasmu. Proč se Marilyn obhajovala hlavně sama před sebou?

Je to přesně 60 let od smrti Marilyn Monroe, sex symbolu a idolu mužů i žen. Jak už to tak ale bývá, ani ona, pro mnohé žena bez chybičky, nebyla sama se sebou spokojená. Řešila stejné problémy a ostatní rozčilovala stejnými zlozvyky jako každý jiný. Co jste o Marilyn možná nevěděli?

Ženy chtěly být jako ona, muži ji chtěli mít doma. Z dívenky ze sirotčince, kterou objevil fotograf v továrně na padáky, se vyklubala celosvětová star! Dámy, přály jste si ve skrytu duše její krásu a hvězdný život? Mohlo by vás uklidnit, že i ona řešila naprosto stejné problémy, které trápí mnohé z nás.

Ačkoliv ji všichni obdivovali, ona sama trpěla komplexy a považovala se za ošklivou. Její krása nebyla tak úplně přirozená. Nechala si totiž upravit nos a bradu. I když při pohledu na ni všichni muži slintali a rozhodně o ně neměla nouzi, své kamarádce přiznala, že orgasmus ani s jedním z nich nezažila. A to jí postelí prošli i Elvis Presley, Frank Sinatra nebo John. F. Kennedy.

FOTO:  Profimedia

​Podle režiséra Johna Hustona prý neuměla hrát, neměla totiž žádnou techniku. Proto hlavu vzhůru, řeči ostatních si neberte k srdci. I přes podobné poznámky získala za svůj výkon ve filmu Někdo to rád horké Zlatý glóbus.

Po pracovní stránce to s ní ovšem měli ostatní občas opravdu těžší. Zpravidla totiž chodila všude pozdě, a to dokonce i s několikahodinovým zpožděním. Při natáčení zmíněného filmového hitu prý nebylo ničím neobvyklým, že na plac přišla pod vlivem alkoholu nebo prášků, a tak byly její reakce značně zpomalené. 

Možná si řeknete: „Pokud ona trpěla komplexy, co mám říkat já?“ Co to vzít z té druhé stránky stejně jako nakonec sama Marilyn: „Nedokonalost je krásou, šílenství je genialitou a je lepší být dokonale směšný než absolutně nudný.“ Buďte jako Marilyn – zkrátka svá!

FOTO:  Profimedia

​Máte i vy rádi Marilyn? Připomeňte si její nezapomenutelné hity v podání českých celebrit. Jaké to je stát se na chvilku Marilyn, si vyzkoušeli například Berenika Kohoutová, Nikita Machytková nebo Robert Urban.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady