Hlasujte! Michael Jackson nevládl Tváři poprvé! Kdo nejlépe ztvárnil krále popu?

Král popu Michael Jackson patří mezi nejčastější proměny show Tvoje tvář má známý hlas! Za dobu vysílání soutěže se v něj proměnilo hned jedenáct účastníků. Kdo podle vás nejlépe ztvárnil hudební legendu?

V oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas se účinkující proměňují ve známé osobnosti. Ale je jen jedna, která se v soutěži objevila už jedenáctkrát! Řeč není o nikom jiném než o popové legendě Michaelu Jacksonovi.

V Tváři tak zazněly hity jako Thriller, Dirty Diana, Billie Jean nebo Beat It. A právě song Beat It zazpívala v deváté řadě show talentovaná Nikita Machytková, která svým zpěvem a dokonalým napodobením vyrazila dech nejen všem přítomným, ale také divákům u televizních obrazovek.

Galerie

​​V osmé řadě se jako Michael Jackson předvedl také David Gránský, který zazpíval píseň They Don't Care About Us. Svým vystoupením si vysloužil absolutní vítězství.

I předchozí řada byla poctěna o proměnu v Michaela Jacksona. Dokonalé vystoupení převedl v té sedmé Jordan Haj, který si proměnou v popovou legendu splnil svůj dětský sen. 

​​Poprvé krále popu ztvárnila vítězka první řady Hana Holišová, která za své vystoupení sklidila velký obdiv. A také si jako jediná si Jacksona vyzkoušela ještě jednou. Společně s Erikou Stárkovou zazpívala duet Scream. Kdo další se proměnil v legendárního zpěváka? Všechny proměny v krále popu najdete ve videu a v naší galerii!

H​lasujte v naší anketě!

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady