Odhalení proměny Nikity Machytkové: Je tohle zatím nejlepší Jackson ve Tváři?

Finále show Tvoje tvář má známý hlas se je tu! Diváci televize Nova tuto neděli uvidí již desátou epizodu a v ní naposledy osmičku proměn Moniky Absolonové, Václavy Kopty, Ivy Kubelkové, Saši Rašilova, Denisy Nesvačilové, Martina Careva, Nikity Machytkové a Denise Šafaříka. V závěru epizody se pak diváci dozvědí jméno absolutního vítěze deváté řady.

O vítězi se rozhodne mezi Monikou Absolonovou, Ivou Kubelkovou, Nikitou Machytkovou a Václavem Koptou. Zbývající čtveřici soutěžících uvidí diváci v komediálních duetech.

FOTO:  TV Nova

​Mladá a talentovaná zpěvačka Nikita si pro tento speciální díl pro diváky připravila proměnu v naprostou popovou legendu Michaela Jacksona. Jedná se o vůbec nejlepší pěveckou i fyzickou proměnu v něj v historii Tváře. Nikita zazpívala jeho legendární hit Beat It z alba Thriller. „Neskutečně mi celá Tvář utekla. Moc mě show bavila, naplňovalo mě toto prostředí, lidi, kteří tu jsou, zkrátka to bylo super,“ řekla zpěvačka.

FOTO:  TV Nova

Desátou, finálovou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas si tedy rozhodně nesmí nikdo nechat ujít - už nyní na Voyo a v neděli večer na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady