Nejlepší vystoupení Nikdy Machytkové v Superstar: Čím okouzluje porotu i diváky?

Nikita Machytková patří mezi vycházející hvězdy, jejichž sláva neustále stoupá vzhůru. Svůj talent potvrdila nejen v Česko Slovenské Superstar, ze které musela kvůli nemocné mamince nakonec odstoupit, ale také v nejnovější řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Připomeňte si neuvěřitelný hlasový rozsah mladé a krásné zpěvačky, o které jistě ještě mnoho uslyšíme.

I když je Nikitě pouhých osmnáct let, v porovnání se svými vrstevníky toho zažila více než dvojnásob. K pěvecké kariéře si přitom odskočila od atletiky, ve které bodovala hlavně ve skoku vysokém. Pěvecké výšky ji ale přece jen lákaly o něco víc, a tak své štěstí zkusila právě na castingu SuperStar. Nikita efekt zde zákonitě zapůsobil i na drsňáka Pavola Haberu a mladý talent pomalu, ale jistě mířil na pozici jasné favoritky.

FOTO:  TV Nova

​Ze Superstar však Nikita musela odstoupit kvůli mamince, jež bojovala s vážnou nemocí, které nakonec podlehla. Nikita tak představuje nejen vycházející talent, ale i velký vzor pro všechny, které zasáhla nepřízeň osudu. I přes svůj nízký věk nám totiž ukazuje velkou sílu a inspiraci.

Sledujte další cestu Nikitky Machytkové a připomeňte si její nejlepší vystoupení z Tváře a SuperStar, které nyní najdete na Voyo

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady