Smutná Iva Pazderková na Slavících: Prozradila, co se jí stalo?

Zpěvačka, komediantka a porotkyně ze show Tvoje tvář má známý hlas měla v sobotu večer na galavečeru Český slavík Mattoni 2016 velmi důležitou roli. Předávala totiž jednu z cen. Když jsme však oblíbenou zpěvačku potkali byla velmi smutná! Co se jí stalo?

Iva měla za úkol předat cenu vítězi bronzového slavíka v kategorii Skupina roku. Do sálu mezi další hosty se ale už nevrátila, my jsme ji potkali ještě před koncem celé večera ve společnosti několika přátel. A i když si celý večer vždy usměvavá Iva užila, přiznala se, že jedna věc ji rozesmutnila: „Jsem trochu smutná, že díky neinformovanosti lidí a díky tomu že v naší společnosti převládají nějaké strachy, jsou lidé nakloněni umělcům, kteří hlásají černobílý svět a diskriminující myšlenky, které podněcují nenávist.“


Našly se ale i věci, které na celém večeru Ivu velmi potěšily. Jako třeba vystoupení zpěvačky Mariky Gombitové. Potěšilo ji totiž, že se na pódia znovu vrátil hlas, který u nás nemá obdoby.

Galerie

Ivě to samozřejmě na předávání velmi slušelo. A tak nás zajímalo, jak dlouho probíhaly její přípravy. Budete překvapeni, až zjistíte, kde Iva sehnala tak zajímavou róbu. Více ve videu!

 

Nepřehlédněte:

5 NEJ MOMENTŮ ČESKÉHO SLAVÍKA 2016: Kája zklamal. Salto mortale Sokola a hláška: „Nekupujte, adoptujte“!

Slavíky opět ovládl Karel Gott. Mistr je v nemocnici, na pódiu ho zastoupila dcera

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady