Burešová a Forejt čekají miminko: Jak se seznámili a proč oznámili těhotenství ve Tváři?

Kruh se uzavřel. Když se Eva Burešová v pořadu Tvoje tvář má známý hlas poprvé seznámila s Přemkem Forejtem, asi netušila, že bude o dva roky později stát na stejném pódiu a společně s ním oznamovat úžasnou novinu. Diváci Tváře si mohli užít nejen vystoupení s písní Us od Alicie Keys a Jamese Baye, ale všimnout si také Evina rostoucího bříška. Jak došlo na jejich seznámení? A jak se tento vztah vyvíjel? Projděte si s námi časovou osu jejich lásky.

Zdroj: TV Nova

Přemkovo vystoupení a Evin srdíčkový vzkaz

Známý kuchař Přemek Forejt se netají svou láskou k hudbě. Účastí ve Tváři v roce 2020 svým fanouškům ale přesto vytřel zrak a přesvědčil je, že s mikrofonem to umí stejně dobře jako s vařečkou. Svým podáním Justina Timberlakea a jeho sexy songu Señorita tehdy zaujal hlavně porotkyni Evu Burešovou, která své nadšení vyjádřila namalovaným srdíčkem na papíře. Jak šlo vidět, ani Přemek z Evy už tehdy nemohl spustit oči.

FOTO:  TV Nova

Utajená láska odhalená na Staromáku

Eva a Přemek spolu začali randit už v říjnu 2020. Svůj vztah si ze začátku nechávali pro sebe. Tedy alespoň se o to pokoušeli. Vše prasklo po dostaveníčku na Staroměstském náměstí, kam se tehdy dvojice vydala i s Eviným synem Nathanielem. Paparazzi si zkrátka nedávají volno ani s šálkem svařáku. Český power couple se tak rázem dostal na výsluní!

Prezentace vztahu na vlastních sociálních sítích na sebe nenechala dlouho čekat. Jeden zamilovaný příspěvek střídal druhý a nemálo lajků získalo i společné tetování srdce na předloktí.

FOTO:  TV Nova

Rok lásky i velká rodina

Když na podzim oslavil Přemek Forejt a Eva Burešová rok spokojeného vztahu, následovala další úžasná novina – rodina se rozroste o malý přírůstek. A že bude ratolestí více než dost! Přemek má z předchozího vztahu dceru Stellu, Eva zase syna Nathaniela. 

​Jaký rozdíl vidí Eva v prvním a druhém těhotenství? Podívejte se na rozhovor v úvodu článku a užijte si celý díl Tvoje tvář má známý hlas na Voyo. Bonusy a ukázky pak najdete na Nova Plus.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady