Mimozemská Tvář: Denisa Nesvačilová v maskérně strávila devět hodin!

V neděli večer uvidí diváci televize Nova šestou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas. Bavit je bude opět úžasná osmička účinkujících složená z Moniky Absolonové, Václava Kopty, Ivy Kubelkové, Saši Rašilova, Denisy Nesvačilové, Martina Careva, Nikity Machytkové a Denise Šafaříka.

 Zelená postavička, kterou znají miliardy

Denisa Nesvačilová během dosavadní cesty Tváří předvedla opravdu pestrou škálu nejrůznějších proměn. Připomeňme si například Jennifer Lopez, Františka R. Čecha, Britney Spears nebo Jiřího Korna. Aby toho nebylo málo, čeká ji nyní něco naprosto mimozemského! Denisa Nesvačilová totiž bude mít za úkol ztvárnit zelenou příšerku jménem El Chombo. Její kultovní videoklip Dame Tu Cosita na YouTube viděly již téměř 4 miliardy lidí.

Bizarní postavička – něco mezi mimozemšťanem a přerostlou ještěrkou – je od hlavy až po paty zelená. Charakteristický je pro ni velmi specifický, chvílemi pěkně obscénní, tanec. Denisu tak čeká proměna, na kterou zcela jistě nikdy nezapomene. Vždyť jenom v maskérně strávila téměř devět hodin!

FOTO:  TV Nova

 Šatna jako vesmír aneb když je čas relativní

„Původně jsem si myslela, že je to ještěrka, ale nikoli. Když jsem toto vystoupení začala nacvičovat, zjistila jsem, že je to spíš mimozemšťan, takže jsem to vlastně tak trochu já,“ směje se Denisa Nesvačilová. A již bez úsměvu dodává: „Musím přiznat, že poslední hodiny v maskérně pro mě byly už hodně psychicky i fyzicky náročné. Začínali jsme lepením vysokého čela, které mi v průběhu začalo padat na oči, takže jsem ho jimi musela držet, aby se nezhroutilo úplně. Hlava mě z toho začala bolet jako snad nikdy v životě. Nakonec jsme ale ve spolupráci s trpělivým a profesionálním týmem vše dovedli ke zdárnému konci a já doufám, že i k divácky nezapomenutelnému vystoupení.”  

FOTO:  TV Nova

Šestou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas si tedy rozhodně nesmí nikdo nechat ujít – už nyní na Voyo a v neděli od 20:20 na TV Nova.

Připomeňtě si předchozí proměny Denisy Nesvačilové:

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady