Nezastavitelný Pítr v zákulisí Tváře: Co vše pro vás odkryla jeho nenechavá kamera?

Pítr patřil na ostrově lásky k největším bavičům. Není proto divu, že s mobilem v ruce a neomezeným přístupem do zákulisí Tvojí tváře natáčí videa, která baví diváky i samotné účinkující. V maskérně si na něj ale budou muset dát pozor. Vždyť pár soutěžícím z jeho vtípků málem popraskal i čerstvý make-up! Podívejte se na Tvář jeho očima, které má doslova všude.

Na opičárny Pítra užije, a tak není divu, že se rychle skamarádil i s opičím králem Jelimánem v podání Denise Šafaříka. Ten sice z pódia vytvořil hotovou džungli, která nenechala nikoho chladným, o něco méně ale oslnil Britney Spears, tedy Denisu Nesvačilovou. Zda se Britney bála blech nebo jen předváděla své hvězdné manýry, zůstane ve hvězdách. Stejně jako to, co se odehrávalo na utajované přehlídce županů po skončení show. Vzhledem k silnému triu Háma-Nesvačilová-Šafařík však můžeme hádat, že šlo o skutečně silnou afterparty.

Denis Šafařík nebyl jediný, kdo se v maskérně transformoval k nepoznání. Jednou z nejvýraznějších proměn prošla také Nikita Machytková, která se převtělila do kůže Jamese Arthura a divákům s jeho baladou naservírovala doslova emotivní koktejl. Ten dojal nejen našeho Pítra, ale i ve stoje aplaudující publikum.​ Nikita totiž píseň věnovala své nedávno zesnulé mamince a kombinace krásného hlasu i dojemných fotografií udělala své. Mladé hvězdě proto vynesla zasloužené vítězství třetího kola.

Do koho se naše hvězdy převtělí tentokrát? A kdo si vychutná zasloužené vítězství? Sledujte další díl v neděli 19. 3. na Nově, nebo už nyní s předstihem a bez reklam na Voyo! Další skvělá bonusová videa můžete najít také na Nova Plus.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady