
Váženým hostem, který usedne mezi naši stálou porotu, bude uznávaný český herec a vtipálek. Zkušenosti v oboru, které získával nejen u nás, ale také v zahraničí, se budou jistě hodit! O koho se jedná?
Český herec, který se narodil v Moskvě, vystudoval Divadelní fakultu Akademie múzických umění obor Herectví, nejprve působil jako divadelní herec. Málokdo ví, že je Bohumil Klepl velmi zcestovalý. Po vystudování DAMU nastoupil do divadla v Chebu, ale za nitky tahal i v dalekém New Yorku. V Mexiku ho dokonce uchvátila tamní umělkyně, kvůli které se s ním rozvedla žena.
Po návratu začal působit v pražském divadle Rokoko, ale nakonec zakotvil na prknech Divadla na Zábradlí, kde se ukázal v několika inscenacích ruských mistrů Čechova a Gogola.
Dva měsíce působil dokonce i ve Francii. Svůj talent ukázal Bob Klepl také na filmovém plátně. Po boku Bolka Polívky si zahrál ve filmu Pupendo a jako vyvržený vorvaň si vystřihl roli s Evou Holubovou v oblíbené komedii Účastníci zájezdu.
Jak si poradí Bob Klepl se soutěžícími a bude spíše ten hodný, nebo ten zlý? To se dozvíte v neděli ve 20:20 na Nově!
Nepřehlédněte:
Takhle to ještě nedělala! Twerkující Marta Jandová vás donutí zírat s otevřenou pusou. VIDEO
Chlapi opět oblékli sukně a dámy pánské kalhoty! Takový byl 9. díl Tváře