
Tyčinku měl, ale nesnědl… Kde už jsme tohle jenom slyšeli? Jmenuji se Háta Sassmannová, jako jeden z mála lidí ještě píšu texty bez AI, reality show mě nejen živí, ale také na nich zásadně ujíždím. A na Survivor vám přináším svůj pohled, který vám sice může být ukradený, ale říct to někdo prostě musí.
Čtrnáctá epizoda Survivora nám přinesla masakr, který nemá obdoby. Vůbec poprvé v historii byl diskvalifikovaný hráč. A ještě měl koule na to se o tom pěkně pasivně agresivně pohádat. Já už sem tady v minulosti v návaznosti na pohled do Leošových gatí psala, že mi po vypadnutí může klidně zavolat. A když vidím, jak se do krve hádá, i když je přichycen při podvodu, řekla bych, že je zas o něco blíž mému typu.
Že je Leoš pěkně podezřelý týpek, to jsme si mysleli tak nějak všichni. Jeho spoluhráče na ostrově nevyjímaje. Že je ale ochotný podvádět, promiňte, ohýbat jasně daná pravidla, to mě osobně dost překvapilo. Působil na mě dojmem, že je ochotný jít kvůli výhře přes mrtvoly, a ne přes tyčinky. Jenže to dopadlo tak, že v pomyslném oceánu jménem Survivor teď plave obličejem dolů tak maximálně jeho mrtvola hráče. Nalijme si čistého vína. Když vám u maturity najdou tahák, taky asi nikoho nebude zajímat, jestli jste ho nakonec použili, že? Leoš se zkrátka celou dobu chová trochu jako kdyby ho přítelkyně načapala při tom, že ji podvádí s mladší kolegyní. Nikdo mu neřekl, že tohle se nesmí? Leoši… Přežít, přehrát, přelstít? Nic? Jako speciálně kvůli tobě tam nepašovat podle mě psát nebudou.
Tím se dostáváme k za mě nejbolestivějšímu momentu celé téhle situace. Leoš se totiž k diskvalifikaci postavil jakkoliv, jen ne jako chlap. Co to je proboha za argument, že tyčinku sice měl, ale nesnědl ji, takže je vlastně hodný kluk? Podle mě místo na kurzu přežití byl před Survivorem na kurzu krizové komunikace u Františka Ringo Čecha. Ten si taky myslel, že mu projde výmluva, že propisku sice držel, ale antichartu nepodepsal.
Já úplně chápu, že není těžké, aby ve vás Leoš vzbudil lítost. Má takový sladký baby xichtík, to já jako taky můžu. Jenže tyhle xichtíky bývají nezrádnější. To jsou samá psí očička, sladké řečičky a najednou jen koukáte, že vás zrovna tenhle člověk takhle podrazil. A myslím, že celý Survivor teď přesně takhle na Leoše kouká. Protože, dovolte mi pro jednou nekompromisní Hátu – podrazit hru, o které říkáš, že je tvůj největší sen v životě... To je teda hodně silný kafe.
Na závěr vás poprosím o jednu věc. Pusťte si ten díl po Leošově diskvalifikaci ještě jednou od začátku. Když totiž víte, co přijde, je to doslova perla za perlou. V prvních minutách nám totiž Leoš ve kmeni Hrdinů nejprve prohlašuje, že je pravděpodobné, že se dostane do sloučení. A chvíli na to, že potřebuje dostat přes prsty. No brácho… Ty asi neznáš pořekadlo „dávej si pozor na to, co si přeješ“, viď?
Chcete vidět neodvysílané záběry, detailní statistiky a informace o soutěžících? Stáhněte si aplikaci Survivor Česko a Slovensko pro Android nebo iOS.
Nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko 2026 sledujte na Oneplay, kde poběží každé pondělí, úterý a středu. Sledovat ji budete moct také na TV Nova.