• Pořady
  • Survivor
  • Adam byl v Survivor záměrně nenápadný. Na co se ho ptají po soutěži?

Adam byl v Survivor záměrně nenápadný. Na co se ho ptají po soutěži?

Survivor, jedna z nejdrsnějších televizních soutěží všech dob, přináší divákům nejen zábavu a napětí, ale také náhled do světa extrémních fyzických i psychických výzev. Své o tom ví i Adam. Co prozradil po soutěži?

Osobní trenér a soutěžící Survivor 2023 Adam Bůžek byl v dětství spíše akademický typ. Kdo by to byl řekl, že tenhle vášnivý hráč her to jednou dotáhne až do drsného souboje o přežití? Naštěstí u něj během studia na střední škole došlo ke změně – rozhodl se začít věnovat kulturistice. Důvod byl prostý, chtěl zaujmout holky.

Díky kulturistice Adam zmužněl, vysekal si pekáč buchet na břiše, ale také na Instagramu pod přezdívkou „czechtarzan“ získal značnou popularitu. A tvrdý trénink mu nakonec bezpochyby pomohl i v Survivoru.

Fyzická náročnost

Survivor je fyzicky velmi náročná soutěž. Soutěžící ale dokáže potrápit i po psychické stránce. A to se stalo právě Adamovi. „Nejtěžší moment pro mě byla asi aukce. Vypadalo to, že to byl pro všechny super zážitek, při kterém se najedli. Já jsem ale byl jediný z kmene, kdo se vlastně vůbec nenajedl, zatímco opravdu všichni kolem jedli,“ přiznal Adam, kterého nedostatek jídla přivedl až na hranici vyčerpání.

Psychika a taktika

Náročnost Survivor nekončí pouze u fyzické vytrvalosti. Strategie hry, mezilidské vztahy a schopnost manipulace jsou klíčovými faktory pro dosažení vítězství. Soutěžící musí být nejen silní fyzicky, ale také mentálně. Adam byl ale v nejdrsnější soutěži vnímán jako tichý hráč: „Já jsem byl jeden z těch nejméně výrazných. Občas to probíráme, ať už s lidma ze Survivor, nebo s klienty v posilovně nebo i s rodinou. Když se mě lidi ptají, jestli bych udělal něco jinak, kdybych tam šel znovu, tak vždycky odpovídám, že bych hrál stejně.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Adam Bůžek (@czechtarzan)

Survivor 2023

Druhá řada drsné reality show Survivor dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Zajímá vás, co soutěžící dělají po skončení soutěže? Sledujte Survivor After každý čtvrtek na Voyo!

Novou sérii reality show Survivor (Austrálie), kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul australského Survivora, sledujte na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady