Survivor je emoční peklo! Co Adam, Andrea a Pepa po návratu doporučují?

Andrea, Pepa a Adam. To jsou soutěžící z drsné reality show Survivor, kteří vypadli těsně před finále. Společně se svěřili, co se dělo po jejich odchodu ze hry a jak se aklimatizovali po návratu do reality.

Kdo se měl po vypadnutí jako v bavlnce?

Skutečný svět

Když strávíte téměř 70 dní na ostrově bez mobilu, pořádného jídla a místa na spaní, tak je srážka s realitou opravdu těžká. Člověk si toho ale poté dost uvědomí. „Je to šílený. Mně přijde, že jsem se z ostrova ještě nevrátil. A dělá mi to dost velký problém. Na ostrově jsme řešili jen to, koho vyhodíme. Tady je milion problémů. A ty lidi se tady vyhazovat jako na kmenovkách nedají,“ říká Pepa. Na to navazuje Andrea: „Je pravda, že život tady je daleko náročnější než na ostrově. Zpátky jsme měsíc a půl a uteklo to hrozně rychle. Tam jeden den trval nesmyslně dlouho.“ Po vypadnutí se stali soutěžící členy poroty. Sledovali tak hru z druhé strany. Jaké to bylo? „Člověk se celou dobu těší, až se bude moct najíst, umýt a vyspat. Ve chvíli, kdy ale zjistíte, že je konec, tak je to hodně nepříjemné,“ svěřuje se Adam

Pochodeň

Život soutěžícího ve hře znázorňuje pochodeň. Když ji moderátor Ondřej Novotný zhasne, tak ze soutěže daná osoba nadobro odchází. Co se děje pak? „Já jsem hned dostal polívku, toast a cígo. Takže já to měl okamžitě,“ směje se Pepa. Jiní to tak ale neměli. „Mě nechali čekat až na vilu.“ říká Andrea. Se smíchem vypráví, jak cestou na jídlo nemyslela, ale jakmile otevřela dveře, tak si říkala:Tak, kde to je? Kde jsou ty pizzy a hamburgery?“ Očekávala totiž, že tohle jídlo bude padat ze stropu. To se jí ale nesplnilo.

Doporučení

Jít do drsné reality show Survivor, která vám změní život? To je velké rozhodnutí. Adam, Pepa i Andrea si zažili, jaké to je. „Survivor bych doporučil, ale je potřeba si to pořádně rozmyslet. Není to jen o tom si získat nějakou slávu, ale je to opravdu emoční peklo. Není to pro každého. A klidně tam může člověku hrábnout,“ říká Pepa. „Zážitek, který z toho ale člověk má, je k nezaplacení," dodává Andrea.

Survivor 2023

Finále drsné reality show Survivor se blíží! Sledujte ho ve čtvrtek 18. května od 21:35 na Nově. Nebo o den dříve na Voyo.

Pokud vás ale zajímá, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023, tak sledujte pořad Highlights s Evou Hronkovou nebo pořad Na ostro(v) s Tomášem Zástěrou.

Novou sérii reality show Survivor (Austrálie), kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul pátého australského Survivora, sledujte od 10. 5. 2023 na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady