Tomáš v soutěži Survivor! Co pro něj bylo největší překvapení?

Celých 74 dní strávil Tomáš na ostrově v nejdrsnější reality show Survivor. Tak dlouhou cestu soutěží určitě nečekal. Jaká byla jeho slova po návratu zpět?

Tomáš si jel do soutěže splnit svůj sen. A to se mu také podařilo: „Můj sen byl, že se tam dostanu. A že zůstanu až do úplného konce.“ Nakonec právě on skončil v drsné reality show na prvním místě. 

Extrémní situace

Tomáš po návratu řekl: „Hodně věcí jsem si uvědomil. Člověk si myslí, že má nějaký věci nastavený v sobě a že na nich pracuje. Ale až když je postavený před tyto extrémní situace, tak si uvědomí, že na sobě je té práce ještě mnohem víc.“ 

Překvapení

Tomáše Survivor v celé řadě věcí překvapil. „Asi jsem si myslel, že to bude jednoduší, než to doopravdy bylo. Já jsem totiž nepředpokládal, že bych padnul na nějaký dno. Nebo že bych se nějak extra trápil. Ale člověk si ve finále nevybere tu cestu, kterou v té soutěži jde. A každý má v té soutěži cestu jinou. Já jsem si myslel, že ta moje cesta bude trochu klidnější.“ 

​​Survivor 2023

Druhá řada drsné reality show Survivor dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Pokud vás ale zajímá, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023, tak sledujte pořad Highlights s Evou Hronkovou nebo pořad Na ostro(v) s Tomášem Zástěrou.

Novou sérii reality show Survivor (Austrálie), kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul pátého australského Survivora, sledujte od 10. 5. 2023 na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady