• Pořady
  • Survivor
  • Velké překvapení po letech přátelství: Co Besky od Johanky v Survivor nečekala?

Velké překvapení po letech přátelství: Co Besky od Johanky v Survivor nečekala?

Besky je nejen vítězka MasterChefa 2021, ale také nejlepší kamarádka Johanky Fabišíkové ze Survivor 2023. Jak okomentovala její hru a čím ji kamarádka i po letech přátelství překvapila?

Johana se s Besky zná už od dětství: „Johy mě celý život fascinuje tím, jak se umí postavit problémům. To, jak je umí zvládat, protože se dostala v životě do těžké situace a vždy bojovala se vztyčenou hlavou a šla dál,“ neskrývala Besky obdiv ke kamarádce v rozhovoru pro nova.cz. 

Johančina hra

Paní imunita. Tak se často přezdívalo Johance díky jejímu umění nalézat a schovávat imunity, což jí ve hře hodně pomohlo, přestože Besky jednou její tajemství málem propálila! Jak Besky hodnotí Johančinu hru? „Překvapila mě v sociální hře. Jaká umí být silná hráčka a jak umí přistupovat k různým lidem s různými charaktery.“

Obdiv kamarádky

I když se spolu znají odmalička, je zajímavé pozorovat, jak jedna druhou stále překvapuje. Co Besky na Johance obdivuje? „Jak umí myslet dopředu a udržet svůj temperament na uzdě. Uměla být důrazná a neústupná ve vypjatých momentech. Má můj obdiv. Vidět její působení v Survivor mi jen potvrdilo, že je to silná osoba a jsem šťastná, že mám takového člověka ve svém životě.“

Survivor 2023

Finále drsné reality show Survivor se blíží! Sledujte ho 18. května od 21:35 na Nově. Nebo o den dříve na Voyo.

Pokud vás ale zajímá, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023, tak sledujte pořad Highlights s Evou Hronkovou nebo pořad Na ostro(v) s Tomášem Zástěrou.

Novou sérii reality show Survivor Australia, kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul pátého australského Survivora, sledujte od 10. 5. 2023 na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady