• Pořady
  • Survivor
  • Zažila si nouzi, teď žije snový život: Jak se tanečnice Johana popasuje s reality show Survivor 2023?

Zažila si nouzi, teď žije snový život: Jak se tanečnice Johana popasuje s reality show Survivor 2023?

Další soutěžící, která se rozhodla bojovat o titul Survivor 2023, je drobná blondýnka, profesionální tanečnice a hokejová žena Johana Fabišíková. Ačkoliv by do ní nikdo neřekl, že bude tzv. horkým želízkem v ohni, Johanka překvapila, a to nejen svojí fyzickou zdatností, ale především sociální hrou. Dvakrát dokázala, že je funkčním lídrem kmene, což ji dovedlo až před brány samotného finále. I když se rozhodla pro záchranu Martina, byl to právě on, kdo ji v duelu přehrál a poslal na stranu finálové poroty. Johanka tedy získává bramborovou medaili a stává se druhou nejúspěšnější ženou letošní řady.

Co na její odjezd říkal přítel? A jak blízké jsou jí intriky a pomluvy?

Řekni nám něco o sobě. Proč ses rozhodla přihlásit do Survivor?  

Chtěla jsem trochu vystoupit ze své komfortní zóny. Žiju s přítelem, který je profesionálním hokejistou a slovenským reprezentantem, v Čechách hraje Tipsport extraligu, takže jsem taková ta typická „hokejová žena“. Vedle toho se věnuji profesionálně tanci. Od května do října tancuji na španělském ostrově Ibiza ve vyhlášených tanečních klubech. Má účast v Survivor bude proti mému životnímu standardu v brutálním kontrastu, protože ten luxusní život vyměním víceméně za strádání a odříkání. Ale sama pocházím ze skromných poměrů, vychovávala mě jen maminka a babička, tu nouzi jsem už v dětství a během dospívání zažila. A vím, jaké to je, když člověk žije z mála, nebo toho naopak má dostatek. Takže to je pro mě po této stránce výzva.  

FOTO:  TV Nova

Pro účast v soutěži ses tedy rozhodla sama?  

Sama ani tolik ne. Mou dobrou kamarádkou je už od základní školy Besky, vítězka předposlední řady Masterchef Česko. A právě ona byla ten, kdo mě k účasti v Survivor přesvědčil. Díky ní jsem si podala přihlášku. A když mě následně vybrali do dalšího kola castingu, tak už jsem si řekla, že to je příležitost, které musím využít. A půjdu do toho naplno.  

Jaká byla reakce tvého přítele, když jsi mu oznámila, že odjíždíš bojovat o titul Survivor? 

On se to dozvěděl až po absolvování fyzických testů. Dříve jsem to nikomu oznamovat nechtěla. A je pravda, že z počátku z toho příliš nadšený nebyl. Ale pak se s tím smířil a pochopil, že tak jako on má svou kariéru, které se věnuje, tak i já mám nárok chopit se této příležitosti. A chce mi to dopřát. Takže teď mi fandí. A je na mě hrdý.  

Co vlastně od své účasti v Survivor očekáváš?  

Zpočátku jsem k tomu přistupovala trochu s nadsázkou, ale teď, když je to realita, tak mám z toho i trochu stres, cítím ten adrenalin a beru to jako výzvu. Když se teď koukám znovu na minulou řadu, tak prožívám jednotlivé soutěže se soutěžícími, bije mi srdce a cítím to vypětí. Bude to drsné, ale nebojím se a nevzdám se. Vím, že objevím nějakou část sebe sama, kterou jsem doteď neměla šanci poznat.  

Součástí Survivor je i sociální hra a taktizování. Jak myslíš, že se budeš vyrovnávat s tím, když si najdeš nějaký okruh lidí, se kterými budeš ve hře fungovat a někdo z nich (nebo všichni) tě pak zradí?  

Tím, že tancuji a tato profese není na Slovensku, ale ani v Čechách brána jako umění, ale spíše jako nějaká podřadná činnost, mám za sebou tu zkušenost, že když jsem odešla do Španělska tancovat, tak lidi z mého okolí na to nahlíželi různě. A třeba mě i za mými zády pomlouvali. To mě samozřejmě bolelo, ale zároveň mě tyto zkušenosti v tomto i dost zocelily. Věřím především své rodině a svým blízkým. A když mě někdo za mými zády pomlouvá, tak je to jen jeho slovo, ale já vím, jaká jsem. A svědomí mám čisté.  

Nejdrsnější reality show Survivor začne na Voyo již ve středu 25. ledna.

Další informace najdete na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady